Bluetooth Conference Microphone SpeakerPhone
Model č .:TEVO;
* USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm jack
* Postaveno v 8 vysokých věrnostních všeměrných mikrofonech
* Poloměr vyzvednutí hlasového hlasování
* Baterie 8000 mAh
* 2 jsou k dispozici expanzní mikrofony (poloměr vyzvednutí hlasu 3 metrů)
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Tevo - M6B Bluetooth Conference Microphone SpeakerPhone
Pro malý a střední konferenci zoom

8x 36o stupeň inteligentní pole mikrofonů, poloměr hlasového vyzvednutí 6m
TEVO - M6B konference Bluetooth Speakerphone, s postaveným - v 8 pole 360 stupňů všesměrových mikrofonů, zachycuje zvuk ze všech směrů a sestavením - v 5W hlasité reproduktory poskytuje čistou kvalitu hlasu, což umožňuje účastníkům slyšet během setkání více.
Baterie 8000 mAh
Batterie s větší kapacitou 8000Mah podporuje 13 hodin doba volání, která může udržet vaše všechny - denní schůzky na jednom poplatku.


USB, Bluetooth, bezdrátové připojení dongle
USB, Bluetooth, Wireless Dongle a AUX 4 způsoby připojení k smartphonu, PC, notebooku a jiným zařízením. Ať už jste doma nebo na obchodní cestě, tento profesionální reproduktorový telefon Bluetooth Conference je vždy věnován tomu, že vám pomůže realizovat dlouhé - Pickup vzdálenosti a vysoký - kvalitní hovory, což usnadňuje konferenční nebo obchodní schůzky!
Univerzální kompatibilita
Kompatibilní s jakoukoli softwarovou aplikací pro videokonference a cloudové služby.

| Model č. | Tevo - M6B USB / Bluetooth SpeakerPhonephone |
| Bluetooth | Bt5.0 |
| Baterie | 8000mah (postaveno - v lithiové baterii); Hudební čas (až 13 hodin); Nejrychlejší doba nabíjení: 3 hodiny; Pravidelně nabíjecí doba: 6 hodin (podpora nabíjení PD2.0/3.0, s maximálním napájením do 18 W) |
| Typ připojení | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm jack (Daisy - řetězová verze má 2x3,5 mm jack) |
| Velikost zasedací místnosti | 15-30㎡ |
| Setkání s | Až 15 účastníků |
| Rozsah vyzvednutí | 6 metrů (19,68 stop) |
| Mikrofony | Postaveno v 8x mikrofonech |
| Typ mikrofonu | Omni - směrový (360 stupňový rozsah vyzvednutí) |
| Citlivost na mikrofon | -38 dB |
| Snížení hluku | Ano |
| Plně duplexní zvuk | Ano |
| AEC | Ano |
| Frekvenční rozsah | 100 Hz až 20 kHz |
| Reproduktor | 5W/110DB |
| Rozhraní | 1 x typ - C, 1x 3,5 mm zvukový port, 2x3,5 mm port pro rozšiřující mikrofony |
| Systémové požadavky | Windows 7/8/10 nebo vyšší, MacOS 10.7 nebo vyšší, Chrome OS V29.01547 nebo vyšší |
| Podpora aplikace | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Teams Microsoft, Hangouts, OBS, XSPLIT atd. |
| Pracovní teplota | -10 stupeň -+45 stupeň |
| Teplota skladování | -10 stupeň -+45 stupeň |
| Vlhkost skladování | 20% - 90% RH (nekondenzace) |
| Pracující vlhkost | 20% - 80% RH (nekondenzace) |
| Napájení | 5V /3A nebo 9V /2A |
| Velikost produktu | 143 mm*143mm*75 mm/261*191*126 mm (před/po balení) |
| Hmotnost produktu | 1,02 kg / 1,67 kg(Net / hrubá hmotnost 带扩展麦) (včetně rozšiřujících mikrofonů) |
Populární Tagy: Bluetooth Conference Microphone Speakerphone, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně












