Velký konferenční zoom mikrofon Hlasitý všesměrový řetěz Daisy
Model: TEVO-M5BEX
* Připojte dva hlasité telefony pomocí 3,5mm audio kabelu
* dva hlasité telefony lze také použít samostatně
* 8 profesionálních mikrofonů pro dosažení 360stupňového všesměrového snímání zvuku, maximální rádius zvuku může být až 12 m × 15 m (39,37 stop × 49,2 stop)
* Moving Office: Vestavěná dobíjecí baterie 8000 amh s až 17 hodinami hudby
* Pokročilá technologie DSP, plně duplexní potlačení ozvěny
* Bluetooth, bezdrátový Dongle, připojení USB, snadné použití: během několika sekund se připojí k notebooku, chytrému telefonu a tabletu.
* LED indikátory
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Všesměrový konferenční mikrofon Tenveo M5BEX pro velký konferenční zoom




| Model č. | TEVO-M5B-EX |
| Rozhraní Bluetooth | BT5.0 |
| Baterie | 8000 mAH (vestavěná lithiová baterie); Doba přehrávání hudby (až 17 hodin); Výdrž baterie (volání) až 27 hodin; Nejrychlejší doba nabíjení: 3 hodiny; Doba pravidelného nabíjení: 6 hodin (Podpora nabíjení PD2.0/3.0, s maximálním výkonem až 18W) |
| Typ připojení | USB/Bluetooth/Wireless/3,5mm Jack (verze s řetězem má 2x3,5mm Jack) |
| Velikost zasedací místnosti pro jeden hlasitý odposlech | 15-30㎡ |
| Velikost zasedací místnosti pro hlasitý telefon Daisy Chain | 30-60㎡ |
| Setkání s jedním hlasitým telefonem | Až 15 účastníků |
| Setkání s Daisy Chain Speakerphone | Až 20-30 účastníků |
| Rozsah snímání pro jeden hlasitý odposlech | 6 metrů (19,68 stop) |
| Rozsah snímání pro hlasitý odposlech Daisy Chain | 12 metrů (39,37 stop) |
| mikrofony | 4x analogové silikonové mikrofonní pole |
| Typ mikrofonu | Všesměrový (rozsah snímání 360 stupňů) |
| Citlivost mikrofonu | {0}dB |
| Hlasitost reproduktoru | 120 dB |
| SNR | 62 dB |
| Redukce šumu | Ano |
| Plně duplexní zvuk | Ano |
| AEC | Ano |
| Frekvenční rozsah | 100 Hz až 20 kHz |
| Reproduktor | Výkon 5W/120dB |
| Rozhraní | 1 x Type-C, 1 x 3,5 mm Daisy Chain Port, 1 x 3,5 mm audio port |
| Systémové požadavky | Windows 7/8/10 nebo vyšší, MacOS 10.7 nebo vyšší, Chrome OS V29.01547 nebo vyšší |
| Podpora aplikací | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft Teams, Hangouts, OBS, Xsplit atd. |
| Pracovní teplota | -10 stupeň -+50 stupeň |
| Skladovací teplota | -10 stupeň -+45 stupeň |
| Skladovací vlhkost | 20 %-90% RH (bez kondenzace) |
| Pracovní vlhkost | 20 %-80% RH (bez kondenzace) |
| Napájení | 5V /3A nebo 9V /2A |
| 1 Velikost jednotky | Ø180 mm × 37,4 mm |
| Velikost 2 jednotek | 220×208×133 mm (po zabalení) |
| 2 Jednotky Hmotnost | 2*0,62 kg/1,6 kg (Čistá/Hrubá hmotnost) |
| Seznam balení | 2 * Bluetooth reproduktor, 1 * USB kabel, 1 * 3,5mm Daisy Chain kabel, 1 * Bezdrátový dongle, 1 * OTG adaptér, 1 * Uživatelská příručka |
Populární Tagy: velký konferenční zoom mikrofon hlasitý odposlech všesměrový řetěz daisy, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobeno v Číně












