Tevo-Na200b Daisy Chain Bluetooth reproduktor USB 2.0 pro konferenční místnost
TEVO-NA200B Novinka Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB 2.0 Bluetooth Speakerphone pro konferenční místnost TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth Speaker může rozšířit vaše konferenční prostory. Díky vestavěnému hlasovému algoritmu AI a technologii automatického nastavení snímače dokáže TEVO-NA200B automaticky upravit...
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
TEVO-NA200B New Arrival Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB 2.0 Bluetooth Speakerphone pro konferenční místnost
TEVO-NA200B Daisy Chain Bluetooth Speakerphone může rozšířit vaše konferenční prostory.
Díky vestavěnému algoritmu AI Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech může TEVO-NA200B automaticky upravit hlasitost pro optimalizaci vyvážení vlastní hlasitosti.
Plně duplexní zvuk a 360stupňové mikrofonní pole, hlasitý odposlech TEVO-NA200B může podporovat duální hovor. Je vybaven 4 vysoce citlivými digitálními všesměrovými mikrofony MEMS, aby bylo zajištěno, že během telekonference budou všichni slyšet.
Přenosný hlasitý odposlech NA200B je kompatibilní se všemi oblíbenými zařízeními, softwarem, aplikacemi atd. Díky technologii vytváření paprsku dokáže NA200B přesně identifikovat polohu reproduktoru.
Schůzku si můžete užít doma, v kanceláři nebo na cestách.

Klíčové vlastnosti TEVO-NA200B:
Daisy Chain Bluetooth Speakerphone;
Plně duplexní zvuk a 360° mikrofonní pole;
Vestavěný hlasový algoritmus AI a technologie automatického nastavení vyzvednutí;
Vybaveno 4 vysoce citlivými digitálními všesměrovými mikrofony MEMS;
Snadné připojení a přehrávání pomocí Bluetooth, USB a mini-jacku k mobilním zařízením;
Uživatelsky přívětivé funkce, včetně tlačítka ztlumení mikrofonu, ovládání hovoru a hlasitosti;
Díky technologii tvarování paprsku dokáže NA200B přesně identifikovat polohu reproduktoru.
Další podrobnosti o produktu TEVO-NA200B:
Ideální pro malé a střední zasedací prostory
Bluetooth hlasitý odposlech Tevo-NA200B zajišťuje, že je během konferenčních hovorů každý slyšet,
zefektivnění vaší schůzky.

Plně duplexní zvuk a 360° mikrofonní pole
Vestavěné 4 všesměrové mikrofony pro vytvoření 360-stupňového všesměrového snímání zvuku,
vhodné pro zasedací místnost o velikosti 20 metrů čtverečních a podporující živá setkání s méně než 10 lidmi.

Dlouhá pohotovostní doba
Díky vestavěné velkokapacitní 5200mA baterii má hlasitý telefon dlouhou dobu hovoru
(pracovní doba 9 hodin při maximální hlasitosti a 90 dní v pohotovostním režimu).

Bluetooth reproduktor pro softphone:
5m dosah snímání hlasu, pozoruhodně palec a křišťálově čistá kvalita hlasu pro středně velké konferenční setkání;

Voděodolný povrch
Vodotěsný povrch zcela chrání před prachem a vodou;

Přenosný a pevný design:
Je pohodlné pracovat s TENVEO NA200B doma, v kanceláři, venku, kdekoli, jak si přejete.

Stejně snadné jako Plug and Play:
Není potřeba žádné IT. Nastavení a používání těchto Bluetooth reproduktorů je hračka, stačí se připojit a vytočit;
Kompatibilní se všemi předními platformami UC.

Může řetězit 1 ks rozšiřujících hlasitých odposlechů (kabelem RJ45) a zvětšit snímací vzdálenost až na 10m.
Rozšiřující hlasitý odposlech je volitelný.

Máte-li zájem o Daisy Chain Bluetooth Speakerphone USB2, kontaktujte nás prosím.{1}} pro konferenční místnost TEVO-NA200B.
Technické specifikace:
| Modelka | TEVO-NA200B |
| Zasedací místnost | 20-40m2 |
| Rozsah odběru | 5 metrů |
| Frekvenční odezva mikrofonu | 100 Hz-22kHz |
| Zabudovaný mikrofon | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Maximální výkon | 85 dB |
| Frekvenční odezva reproduktoru: | 100 Hz-22kHz |
| Plny Duplex | √ |
| Potlačení ruchu | √ |
| Automatické ovládání zisku | √ |
| Zdroj napájení: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Pracovní teplota | 0 stupeň -50 stupeň (provozní stav) |
| Vlhkost vzduchu | 20 procent -85 procent |
| Podpora OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Příslušenství | 1x Konferenční hlasitý odposlech ; 1x Záruční list |
| Rozhraní | 1x rozhraní typu B; 1x síťové rozhraní RJ45; 1x Line in/Line out rozhraní |
| Zdroj napájení | Napájení přes USB (5v/500mA), vestavěná lithiová baterie 5200mAH; |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Přidat: B-8th Floor, Fukang Keji Mansion, Yousong Road, Fukang Community, Longhua Dist., Shenzhen, Čína
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: plus 86 135 5233 5495
Whatsapp: plus 86 134 7469 0572
Skype: živě:956467630_1
Webové stránky: www.tenveo-video-conference.com
Populární Tagy: tevo-na200b daisy chain bluetooth reproduktor usb2.0 pro konferenční místnost, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobeno v Číně
Mohlo by se Vám také líbit
-

Bezdrátové reproduktory Daisy Chain USB pro konferen...
-

Nejlepší webový USB hlasitý telefon s mikrofonem pro...
-

Přenosné zařízení pro konferenční hovory
-

Bezdrátový Bluetooth reproduktor pro softphone a mob...
-

USB a Bluetooth hlasitý odposlech Microsoft Optimized
-

Omnidicenický USB+Bluetooth reproduktorový telefon p...






