High Definition Video Camera TEVO-V1080
Mar 24, 2017
Detail produktu
Model č .: TEVO-V1080
Typ: Video Conferencing System
Video: Video
Ochranná známka: Tenveo
Specifikace: CE, FCC, RoHS
Původ: Shenzhen
1 TEVO-V1080 má pevnou ohniskovou, vhodný zejména pro malé a středně velké konferenční místnosti, učebny a etc
2. Rovněž může poskytnout dokonalou kvalitu obrazu při nízkém osvětlení prostředí, vhodné zejména pro osvětlení celkovou situaci.
3 Maximální rozlišení může dosáhnout 1920 * 1080, maximální výstupní snímková frekvence lze dosáhnout 30f / s, zaručují vysoké rozlišení, ve stejnou dobu, může také uspokojit poptávku na plynulost obrazu.
4 Signál k šumu videokamery přímý vliv na účinnost kód komprimace obrazu o vysokém rozlišení videokonference televizního terminálu. TEVO-V1080 aplikovat algoritmus redukce nosie na základě odhadu pohybu, pomocí nové generaci senzorů hluku, účinně snížit hluk.
5 TEVO-108 za použití nejmodernějších CMOS senzor v tomto odvětví, které může podporovat WDR (Wide Dynamic Range), lze jasně zachytit zobrazovací celou scénu pod silným světlem a tmavý kontrast životního prostředí, jako je podsvícení.
6 TEVO-1080 poskytují Visca, PELCO-D
7 Infračervené dálkové ovládání funkce přenosu signálu. TEVO-1080 může být schopen přijímat kromě své vlastní vyhrazené dálkové ovládání signálu, mohou také přijímat signál dálkového ovládání od uživatele poslat signál do videokonference terminálu throuth na Visca v přístavu.
| specifikace výrobku | |
| formát videa | 1080p / |
| Přenosová rychlost | 9600 / 4800bps |
| Typ senzoru | CMOS, 1 / 2.7inch |
| pixel senzoru | 2.1million |
| Video výstup | USB2.0 |
| systém signálu | 1080P () 720p (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| Ovládací terminál | USB, RS232C, RS485 (Obousměrný) |
| Vyvážení bílé | Auto / Manual |
| kompenzace protisvětla | Podpěra, podpora |
| Přenosová rychlost | 9600 / 4800bps |
| Pan rychlost pohybu | 1-280 ° / S |
| Tilt rychlost pohybu | 1-100 ° / S |
| Pan rozsah pohybu | 360 ° |
| Pan skenování automaticky | Podpěra, podpora |
| hraniční kontroly | 0-35 ° |
| Dálkové ovládání | IR Bezdrátové dálkové ovládání P / T |
| typ protokolu | VISCA, Pelco-D, Pelco-P |
| Napájecí adaptér | DC12V / 2,0A |
| Ztráta výkonu | 12W |
| velikost | 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (před / po balení) |
| barva | Stříbrná a černá |
| hmotnost | 600 g / 1,66 kg (před / po zabalení) |
| Pracovní teplota | 0-50 ℃ |
Přidejte .: Room511-514, Fengtian New tech budovy, North Xuegang Road, Longhua nové dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





