Web Camera TEVO-HD9618 HD 1080P Video Conference PTZ s HD-SDI HDMI výstup DVI
Mar 24, 2017
Model č .: TEVO-HD9618
Video: Video
Komunikace: Kabelové
OEM: ODM
Snímač: 1 / 2,8" CMOS Exmor
Objektiv: 18 X optický zoom, 12 x digitální zoom
Zabudovaný video výstup: HDMI, 3G-SDI, YPbPr, CVBS, DVI-I
Jazyk: angličtina, nebo jako na míru
Ochranná známka: PUA nebo jako přizpůsobené
Specifikace: 220x160x160mm
Kód HS: 8525
Typ: Video Conferencing System
Složení: CMOS
Barva: černá
Dodací lhůta: 3 dní po zaplacení
Počet efektivních pixelů: 3,27 megapixelů
Systém signálu: 1080 60p / 50p
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
OSD: Ano
Transport Package: Neutrální Package nebo jako na míru
Země původu: Čína
Přehled produktů:
TEVO-HD9618 je naše značka vysoce inteligentní HD videokonferenční kamery, s modulem, poskytující 3.27MP s vysokým rozlišením obrazu. Všechna nastavení kamery a pan / tilt / zoom dálkové ovládání řízení komunikace high-speed. Unikátní patentovaná auto fanda technologie (desktop nebo montáž na strop), s 255 předvolbami, multifunkční nastavení PTZ. RS232 a RS422 dálkové ovládání (VISCA, PELCO P / D protokol) rozhraní.
Aplikace Field:
TENVEO HD videokonference kamera byl široce používán v videokonference, místnosti konference, telepresence, mnohostranné konference, distanční vzdělávání, vzdělávací instituce, firemní školení, obchodní jednání, veřejnou správu, telemedicínu, bydlení uctívání, internetové komunikace, sledování, soudní síně atd
Vlastnosti produktu:
1. Full HD 1080p 50/60
2. 240 krát poměr variabilní zoom (20 x optický zoom s 12 x digitální zoom)
3. 1 / 2,8" Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI obrazový výstup současně
5. HD a SD signál odebírán
6. VISCA a PELCO P / D protokol podporován
7. Jeden dálkový ovladač se čtyřmi kamerami
8. High-end slitina dno, snížit teplotu kamery, zajistit obrazový výstup trvale
9. Vestavěný RJ45 připojení na internet, podpora 10M / 100 internet
10. 255 předvoleb polohách PC nebo ovládací klávesnice, 254 adres je možné nastavit automaticky identifikovat
11. Multifunkční kontrolní metody k dispozici, podpora RS232 / 485 kontroly, není třeba měnit kodek
12. Kompatibilní s hlavními videokonference a přednáškové capture kodek
Technologie Parametry:
| MODEL | TEVO-HD9618 |
| Senzor | 1 / 2,8" Exmor CMOS |
| Počet efektivních pixelů | 2.1 |
| Formát Video | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080i / 60, 1080i / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | 18x optický zoom |
| Duhovka | Auto / Manual |
| Úhel zorného pole | 2,9 & # 176 (T), -55,4 a # 176 (W) |
| Soustředit se | Auto / Manual / push |
| Min. Osvětlení | 0.5Lux / 0.095lux |
| Vyvážení bílé | Auto / Manual |
| S / N poměr | & # 8805; 50 dB |
| elektronická uzávěrka | 1-1 / 10000s |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Kompenzace protisvětla | Zapnuto vypnuto |
| přednastevení | 255 |
| Pan / Tilt Rotation Angle | Pan & # 177; 170 & # 176;, Til -30 & # 176; ~ + 90 # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1 - 180 & # 176; (Pan), 0,1 - 120 & # 176; (Tilt) |
| Control Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video Output Interface | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Provozní teplota | -10 & # 186; C ~ + 50 # 186; C |
| Napájení | DC12V |
| Spotřeba energie | 12W |
| Hmotnost | 2,5kg |
| síťových parametrů | |
| Network Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| kódování Standardní | 1080P (1920 * 1080), až 30 snímků / s, 720P (1280 * 720) až do 30 snímků / s, D1 (720 * 576) až do 25 snímků / s |
| Network Protocol | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, Onvif |
| Audio Stream | AAC-LC boardband kódování zvuku, kvalitní zvuk. |
| Síťové rozhraní | Bulti-in RJ45 přístup k Internetu, podpořit 10 M / 100 dat Internet M |
Naše služby:
1. Dvouletá záruka
2, OEM a ODM služby (jazyk, logo, balení atd k dispozici)
3. Rychlé dodání (3-10 dnů po obdržení platby)
4, TT / Paypal přijatelné
Tenveo Video Technology Co., Ltd byla založena v roce 2001, profesionální výrobce videokonferenční kamery, s CE, FCC, ISO9001: 2008 certifikátů. Zavazujeme dodávat hi-tech, vysokou kvalitu a humanizované videokonferenčních řešení. OEM a ODM jsou k dispozici.
Doufáme, že spolupracujeme s vámi!
Kontakt:
E-mail: sales02@tenveo.com
E-mail: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
Co je app: 86-18677780472
Máme chatu: 18677780472
QQ: 936923808
Obchodní manažer: cn1520308805nqcx



