720p HD Video Conference Camera TEVO-V720
Mar 24, 2017
Detail produktu
Základní informace
Model TEVO-V720
Typ: Video Conferencing System
Video: Video
Komunikace: Kabelové
Polohovací Charakteristika: všesměrový
Barva: bílá
720p HD Video Conference Camera: USB2.0
10X zoomem: 1280 * 720 30frames
Ochranná známka: Tenveo
popis produktu
Charakteristika produktu: TEVO-V720 videokonference kamera image image, image zmrazení, Pevné ostření zoom, One-Click operaci, snadno ovladatelný, plně funkční, výkon je pozoruhodný může být dlouhodobě stabilní provoz, snadné použití, nemusíte! na maintain.With multipoint cílové přednastavení, paměti, oblast pro snímání, pomocného řízení spínače, infračervené dálkové ovládání, obrácený obraz, zrcadlový obraz, obraz zmrazení, atd neomezené skenování rozsahu, který je kompatibilní s celou řadou řízení protokolu, za použití standardního RS422 / RS232 ovládání mode.
| model | TEVO-V720 |
| Senzor | MT9M034 1,3 milionu pixelů. (1280 * 720 noha 30 snímků / s). |
| Rozlišení | 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| Snímková frekvence | 720: 30 snímků za sekundu |
| Minimální osvětlení | 0.5Lux na F2.0 |
| Objektiv | 1,3 milionu pixelů |
| Expozice | Auto |
| zoom | fixní zaostření |
| Vyvážení bílé | Auto / Manual |
| Odstup signálu od šumu | > 50 dB |
| Pan úhel natočení | 360 ° |
| úhel natočení Tilt | Up: 90 °, dole: 45 ° |
| Pan / Tilt Speed | 1-280 ° / S; 1-100 ° / S |
| Napájení | DC 12V |
| rozměry výrobku | 240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (před / po balení) |
| Hmotnost produktu | 600 g / 1,66 kg (před / po zabalení) |
Přidejte .: Room511-514, Fengtian New tech budovy, North Xuegang Road, Longhua nové dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





