Konference AI Automatické sledování PTZ kamera NDI kamera 12x Optical Zoom s USB HDMI SDI RJ45
Model: Tevo - VHD612A NDI
* 12x Optical Zoom, podpora AI Auto - Sledování
* Krystalická čistá kvalita obrazu HD1080P
* 1/2,8'sony CMOS senzor, 2,07 MP efektivní pixely
* SDI, HDMI USB, RJ45 Video Output (Support POE & IP Streaming)
* Přesný, hladký a tichý pohyb PTZ (pánev: 350 stupňů, náklon: 180 stupňů)
* 2D a 3D NR pro nejlepší kvalitu videa v různých podmínkách osvětlení
* Předvolba: 10 přes IR vzdálené nastavení (256 přes RS232)
* Podpora visca, Pelco - P a Pelco - D Protocol, RS232/RS485/IP/IR dálkové ovládání
* Síťový protokol: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast atd.
* Podporujte umístění stolních počítačů, stropní držák, držák nástěnné a montáž stativu (reverzní připojení)
* Podpora POE/NDI: Může napájení, ovládání, nastavení a náhled videa přes jeden ethernetový kabel.
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
TENVEO Upgradováno NDI/SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Sledování 12x 1080p 60fps Ptz Camera

Sledování automatického sledování Tenveo AI NDI/3G - SDI/HDMI/LAN/USB3.0 POE 12X Optical Zoom + 8 x Digital Zoom FHD 1080p 60fps PTZ fotoaparátje perfektní volbou pro zachycení a streamování bohoslužby, uctívání, vládních aktivit, schůzek, živých koncertů, uvedení produktu, streamování studia a živé vysílání.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐍𝐃𝐈 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Živá streamovací kamera NDI PTZ je vybavena 12x optickým + 8 x Digitální objektiv širokoúhlých zoomů, která je dosažena až do 1080p 60fps fhd výstupu. Equipped with a 1/2.8" CMOS Sensor, combined with 2D&3D Digital Noise Reduction technology and algorithm. With official certificated NDI License by Newtek, you can access ultra-low latency, high quality, frame-accurate video streaming and PTZ control over NDI protocol.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 AI PTZ fotoaparát s Auto - Sledování podporuje sledování lidských tvarů na základě pokročilého algoritmu AI. Prostřednictvím rozpoznávání obličeje může přesně určit umístění lidí, realizovat automatické sledování a automatický výběr rámců. Díky tomu je ideální pro zachycení živých akcí, jako jsou bohoslužby bohoslužby, sportovní akce, živé koncerty, video produkce nebo velké konference.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 TENVEO NDI PTZ kameru lze ovládat vzdáleně, aby se otočil 350 stupňů (± 175 stupňů) vodorovně a 180 stupňů (± 90 stupňů) svisle přesným, hladkým a tichým způsobem. Podporuje také nastavení 10 předvoleb prostřednictvím IR dálkového ovládání a je k dispozici pro nastavení až 255 předvoleb prostřednictvím rozhraní RS232 a RS485 pro profesionální kontrolu. Pohodlný způsob by mohl rychle ovládat pánev kamery PTZ, naklonění, zoom a přesunout se do přednastavené pozice pro uzavření - nahoru sekvence.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 vybavená 3G - SDI, HDMI, USB3.0 a RJ45 Rozhraní, tato PTZ živá kamera poskytuje flexibilitu a všestrannost, pokud jde o připojení k různým zařízením a platformám. Poe (802.3af) podporoval. Mezitím může být rozhraní a line a line out připojena k zvukovým zařízením, což podporuje simultánní zvukové a video streamování (zvukové zařízení není zahrnuto). Díky tomu je kompatibilní s širokou škálou zařízení a platforem, což vám umožní uspokojit všechny vaše potřeby živého vysílání.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 IP živá kamera může být kompatibilní s aktuálním populárním softwarem pro video/streamování, včetně Zoom, Skype, YouTube, WebEx, Bluejeans, Facebook, týmy, FaceTime, Google Hangout, Google Meet a Video Production Software, který podporuje NDI HX. Podporuje Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android nebo vyšší. Streamovací kamera je také široce používána v online kurzech, Church Live Broadcasts, Tele - medicína, streamování studia, vysoká - Tech konference, velké akce atd.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 PTZ živá streamovaná kamera podporuje stolní, stativ, stěnu nebo stropní montáž (včetně šroubů na stěně a montážní šrouby). A Tenveo nabízí vynikající po - Prodejní služba a celoživotní technickou podporu (služba upgradu firmwaru atd.). Kontaktujte nás, pokud máte nějakou otázku, rádi vám odpovíme do 24 hodin a určitě vám poskytneme uspokojivé řešení.
| Model č. | Tevo - VHD612A NDI |
| Senzor | 1/2.8'' |
| Efektivní pixely | 2,07 MP |
| Video signály | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 12x optický zoom |
| Čočka | f =4.2 mm ~ 50,4 mm |
| Otvor | F1.8 ~ F2.8 |
| Horizontální úhel | 70,2 stupně ~ 6,52 stupně |
| Svislý úhel | 42,6 stupně ~ 3,76 stupňů |
| Úhel diagonálního úhlu | 77,5 stupňů ~ 7,53 stupně |
| Digitální zoom | 8X |
| Výstup videa | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signal Standard | NTSC/PAL |
| Řídicí rozhraní | RS232, RS485, USB, síť |
| Shutter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Rovnováha bílé | Auto, vnitřní, venkovní, jeden tlak, manuál, var |
| Kompenzace podsvícení | Podpora |
| Redukce digitálního šumu | 2D a 3D redukce digitálního šumu |
| Míra baudů | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Kontrolní protokol | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 |
| Minimální osvětlení | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| SNR | Větší nebo rovna 50 dB |
| Horizontální rotace | 350 stupňů (± 175 stupňů) 0,1 stupně /s-100 stupňů /s |
| Vertikální rotace | 180 stupňů (± 90 stupňů) 0,1 stupně /S-80 stupňů |
| H&V flip | Podpora |
| Zmrazení obrázku | Podpora |
| Poe | Podpora |
| Počet předvoleb | 255 |
| Přesnost předvoleb | 0,1 stupně |
| Funkce IPC | |
| Formát kódování videa | H.264/H.265/MJPG |
| Proud videa | Hlavní proud, dílčí proud |
| Rozlišení hlavního proudu | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 atd. |
| Rozlišení dílčího proudu | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 atd. |
| Bitová rychlost videa | 32 kbps ~ 102400 kbps |
| Typ bitové rychlosti | Variabilní sazba, pevná sazba |
| Snímková frekvence | 50 Hz: 1fps ~ 50fps, 60 Hz: 1fps ~ 60fps |
| Zvuková komprese | AAC |
| Zvuková bitová rychlost | 96 kbps, 128 kb / s, 256 kbps |
| Síťový protokol | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast atd. |
| Vstupní/výstupní rozhraní | |
| HD výstup | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC typ, 800mvp - p, 75Ω, podél SMPTE 424m Standard |
| LAN | 1xrj45: 10m/100m Ethernet Interface, PoE (802.3af) |
| Zvukové rozhraní | 1-Ch: 3,5mm zvukové rozhraní, řádky 1-Ch: 3,5 mm zvukové rozhraní, line ven |
| USB | 1XUSB3.0: Žena typu B |
| Komunikační rozhraní | 1xrs232 in: 8Pin Min Din, max vzdálenost: 30 m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 Out: 8Pin Min Din, Maximální vzdálenost: 30 m, protokol: Pouze síťová síť Visca 1xrs485: 2pin Phoenix Port, max vzdálenost: 1200m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Power Jack | Typ Jeita (DC v 12V) |
| Obecná specifikace | |
| Napájení | DC 12V/2A |
| Spotřeba energie | 12W |
| Pracovní teplota | 0 stupňů na 40 stupňů |
| Vlhkost práce | 20% -80% RH |
| Teplota skladu | -20 stupňů na 60 stupňů |
| Skladujte vlhkost | 20% -90% RH |
| Velikost produktu | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (před / po balení) |
| Hmotnost produktu | 1,37 kg / 2,45 kg (čistá / hrubá hmotnost) |
Populární Tagy: Konference AI Automatické sledování PTZ kamera NDI kamera 12x Optical Zoom s USB HDMI SDI RJ45, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně




