USB webová kamera pro Skype
Výstup videa USB3.0
1/2,8 '' 4K UHD CMOS Sensor
8 mega pixel (16: 9)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
EPTZ s 5x digitálním zoomem
Postaveno - v mikrofonech a reproduktoru (VA300B)
Přidání 1 rozšiřujícího mikrofonu přes USB - port (VA300B)
5 m sborový rozsah, 120 stupňů FOV
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu




5x digitální zoom a automatické rámování
1/2,8 "4K UHD CMOS senzor 120 stupňů ultra - Široký vodorovný úhel pohledu 4x digitální zoom 8.29mega pixel

Snadné ovládání a použití
4K, všechny - v - Jedna webová kamera je vybavena jedním dálkovým ovladačem a podporuje 2 předvolby v online procesu učení -. Je to velmi efektivní pro používání osobní nebo malé zasedací místnosti.

Univerzální kompatibilita
Kompatibilní s Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (týmy), VoovMeeting, Cisco WebEx a dalším konferenčním softwarem.

Snadno použitelné
Matka pracovního systému: Funguje správně v systému Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 a vyšší. Jednoduše připojte kameru kabelem USB k zařízení, které chcete připojit.
| Model | Tevo - va300b |
| Senzor | Sony IMX415 |
| Efektivní pixel | 8.29 Mega Pixel |
| Video výstupní pixel | 3840 x 2160@30fps, 2560 x 1440@ 30fps, 1920 x 1080@30fps atd |
| Digitální zoom | 5x |
| Zorné pole | 118,8 stupňů (d), 109,9 stupňů (H), 74,6 stupně (V) |
| DNR | 2d a 3d DNR |
| Kódování | Yuv, MJPG |
| eptz | Podpora |
| Funkce AI | Podpora |
| Postaveno - v mikrofonu | NTSC/PAL |
| Přednastavená pozice | 2 |
| Řada vyzvednutí hlasu | 5meters |
| Postaveno - v reproduktoru | 1 |
| Napájení | Type - c/12V napájecí adaptér |
| Vstupní napětí | 12V nebo 5V |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Podpora aplikace | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Microsoft týmy, Hangouts, OB a XSPLIT atd. |
| Systémové požadavky | Windows 7/8/10 nebo vyšší, MacOS 10.7 nebo vyšší, Chrome OS V29.01547 nebo vyšší |
| Pracovní teplota | 0 stupeň -- 50 stupeň |
| Teplota skladování | 0 stupeň -- 60 stupeň |
| Vlhkost práce | 20 ~ 85% RH |
| Velikost produktu | 210*58*50 mm / 263*136*80 mm ((před / po balení) |
| Hmotnost produktu | 0,25 kg / 0,6 kg (čistá / hrubá hmotnost) |
Populární Tagy: USB webová kamera pro Skype, Čína, výrobce, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně










