20x Optical Zoom Live Requiming IP Camera
Model: Tevo - VHD620A
20x optický zoom
3G - SDI, HDMI, USB, IP Video Output
Poe podporoval
RS-232, RS-422, RS-485, IR dálkové ovládání
Pan: 0-360 stupňů naklonění: -90 stupňů ~ 90 stupňů
Vysoká kvalita 1/2,8 palce, senzor CMOS 2,07 MP
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu

Sledování automatického sledování Tenveo AI 3G - SDI/HDMI/USB3.0/LAN POE 20x Optical Zoom +8 x Digital Zoom FHD 1080p 60fps PTZ kameraje ideální volbou pro zachycení a streamování bohoslužby, uctívání, vládních aktivit, konferencí, živých koncertů, uvedení produktu, streamování studia a živé vysílání.

Hlavní rysy:
* 1/2,8'sony CMOS, 2,07 mega pixel, křišťálově čistý HD1080p@60fps Video Quality,
* Smart Auto - Sledování a automatické rámování
* Pokročilá technologie redukce šumu 2D/3D dále snižuje hluk a zajišťuje vysokou čistotu obrazu
* Simultánní 3G - SDI, HDMI, USB, IP streamování videa, snadno pro profesionální produkci videa
* Protokol s více kontrolními a síťovými protokol
* Podpora stropního držáku, montáž nástěnné a montáž stativu (reverzní namontovatelná)

Snadné nastavení předvolby
Přesuňte se do přednastavených pozic (10 předvoleb přes IR dálkový ovládání, 255 přes Pelco, 64 přes visca) pro uzavření sekvence - nahoru. Poskytněte rozhraní RS485 a RS232 pro ovládání klávesnice.

Univerzální kompatibilita
Spolupracuje s většinou videokonferencí a živého streamování, jako jsou Zoom, Skype, Obs, Facebook Live, WebEx, Polycom, Microsoft Lync, Cisco a Bluejeans atd.

Různé metody řízení
Simultánní USB, HDMI, 3G - SDI a RJ45 video výstupy. RS232/RS485/IR Remote s více kontrolními a síťovými protokol.

Více instalace
Podporujte stolní počítače, stropní držák, držák na zeď a montáž stativu (reverzní připojený).

| Model č. | Tevo - VHD620A |
| Senzor | 1/2.8'' |
| Efektivní pixely | 2,07 MP |
| Video signály | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 20x optický zoom |
| Čočka | f =4.6 mm ~ 92mm |
| Otvor | F1.8 ~ F3.6 |
| Horizontální úhel | 62,3 stupně ~ 3,46 stupně |
| Svislý úhel | 36,1 stupně ~ 1,92 stupně |
| Úhel diagonálního úhlu | 69,5 stupňů ~ 3,86 stupňů |
| Digitální zoom | 8X |
| Výstup videa | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signal Standard | NTSC/PAL |
| Řídicí rozhraní | RS232, RS485, USB, síť |
| Shutter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Rovnováha bílé | Auto, vnitřní, venkovní, jeden tlak, manuál, var |
| Kompenzace podsvícení | Podpora |
| Redukce digitálního šumu | 2D a 3D redukce digitálního šumu |
| Míra baudů | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Kontrolní protokol | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 |
| Minimální osvětlení | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| SNR | Větší nebo rovna 50 dB |
| Horizontální rotace | 350 stupňů (± 175 stupňů) 0,1 stupně /s-100 stupňů /s |
| Vertikální rotace | 180 stupňů (± 90 stupňů) 0,1 stupně /S-80 stupňů |
| H&V flip | Podpora |
| Zmrazení obrázku | Podpora |
| Poe | Podpora |
| Počet předvoleb | 255 |
| Přesnost předvoleb | 0,1 stupně |
| Funkce IPC | |
| Formát kódování videa | H.264/H.265/MJPG |
| Proud videa | Hlavní proud, dílčí proud |
| Rozlišení hlavního proudu | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540 atd. |
| Rozlišení dílčího proudu | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408 atd. |
| Bitová rychlost videa | 32 kbps ~ 102400 kbps |
| Typ bitové rychlosti | Variabilní sazba, pevná sazba |
| Snímková frekvence | 50 Hz: 1fps ~ 50fps, 60 Hz: 1fps ~ 60fps |
| Zvuková komprese | AAC |
| Zvuková bitová rychlost | 96 kbps, 128 kb / s, 256 kbps |
| Síťový protokol | SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast atd. |
| Vstupní/výstupní rozhraní | |
| HD výstup | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC typ, 800mvp - p, 75Ω, podél SMPTE 424m Standard |
| LAN | 1xrj45: 10m/100m Ethernet Interface, PoE (802.3af) |
| Zvukové rozhraní | 1-Ch: 3,5mm zvukové rozhraní, řádky 1-Ch: 3,5 mm zvukové rozhraní, line ven |
| USB | 1XUSB3.0: Žena typu B |
| Komunikační rozhraní | 1xrs232 in: 8Pin Min Din, max vzdálenost: 30 m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 Out: 8Pin Min Din, Maximální vzdálenost: 30 m, protokol: Pouze síťové použití Visca 1xrs485: 2pin Phoenix Port, max vzdálenost: 1200m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Power Jack | Typ Jeita (DC v 12V) |
| Obecná specifikace | |
| Napájení | DC 12V/2A |
| Spotřeba energie | 12W |
| Velikost produktu | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (před / po balení) |
| Hmotnost produktu | 1,37 kg / 2,45 kg (čistá / hrubá hmotnost) |
Populární Tagy: 20x Optical Zoom Live Reating IP Camera, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně










