Kancelářské vybavení Konferenční systém Kamera PTZ s 12x optickým zoomem vše v jednom
*. UHD videokamera, rozbočovač a hlasitý odposlech s dosahem 9 metrů
*. HD 1080p video s automatickým ostřením, objektiv s 12x zoomem. 4K rozlišení
*. Spouštějte videokonference pomocí plug & play USB připojení k notebooku
*. Kompatibilní s Mac a PC. Systémové požadavky: Windows 7, 8.1 nebo 10, Mac OS X 10.7 nebo vyšší.
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. je známá jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně, nyní vás srdečně vítáme ve velkoobchodním konferenčním systému kancelářského vybavení schváleného CE s 12x optickým zoomem ptz kamera vše v jednom za nízkou cenu z naší továrny. S pomocí pokročilého vybavení a technologií vám můžeme zajistit vysokou kvalitu a dobrý výkon našeho zařízení. Kontaktujte nás pro ceník a služby OEM & ODM.
Kancelářské vybavení Konferenční systém 12x optický zoom optika PTZ kamera a 9 metrů dosah hlasitého telefonu
1. Kompletní audio/video konferenční skupina pro střední až velké místnosti: UHD videokamera, hlasitý odposlech a rozbočovač.
2. Kompaktní a elegantní design vhodný pro většinu scénářů.
3. Špičkový hlasitý odposlech, Plug & play HD zvuk umožňuje všem kolem konferenčního stolu jasně slyšet a slyšet
4. Snadné a kvalitní videokonference: Spusťte videokonference pomocí připojení USB plug & play k notebooku a vyberte si software pro videokonference
5. Video s vysokým rozlišením: HD 1080p video s automatickým ostřením, objektiv s 12x zoomem. 4K rozlišení zajišťuje, že uvidíte každý detail zasedací místnosti.
6. Kompatibilní s Mac a PC. Systémové požadavky: Windows 7, 8.1 nebo 10, Mac OS X 10.7 nebo vyšší.



Univerzální kompatibilita
Kompatibilní s Zoom, Skype pro firmy, Microsoft Lync(Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx a dalším konferenčním softwarem.
Snadné použití
Shoda pracovního systému: Funguje správně ve Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 a vyšších. Stačí připojit fotoaparát pomocí kabelu USB k zařízení, které chcete připojit.

| Číslo modelu | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Obrazový senzor kamery PTZ | 1/2,8" SONY CMOS |
|
Efektivní pixel |
8,29 MP |
| Čočka | f=3.9mm-46,8mm |
| Otvor | F1.6-2.8 |
| Formát videa | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Horizontální úhel | 70,82 stupně (W)-6,48 stupně (T) |
| Soustředit | Auto/Manual |
| Digitální redukce šumu | 2D a 3D redukce šumu |
| Vystavení | Auto/Manual |
| Video rozhraní | HDMI, DP |
| Formát komprese videa | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Řídicí protokol | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Přenosová rychlost | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotace Pan/Tilt | >±175 stupňů ,-90 stupňů -+90 stupňů |
| Rychlost ovládání otáčení | 0.1 -80 stupeň/s |
| Rychlost ovládání náklonu | 0,1-60 stupňů/sec |
| Číslo předvolby | 255 předvoleb od společnosti Pelco-D, 32 předvoleb od společnosti Pelco-P, 7 předvoleb od společnosti Visca (10 předvoleb pomocí dálkového ovladače) |
| Akustické potlačení ozvěny (AEC) hlasitého odposlechu | >65 dB |
| Odezva hlasitého telefonu | 135Hz-20Hz |
| Rozsah snímání hlasitého odposlechu se 2 rozšiřujícími mikrofony | 9 metrů |
| Rozhraní hubu | DP*2; Napájecí rozhraní*1; Typ USB-C*1 |
| Kabely rozbočovače | 3m USB kabel*1, 5m DP kabel*2 |
| Operační systémy | Windows 7 nebo vyšší; Android, Mac OS™ 10.10 nebo vyšší, Linux (Vyžadováno pro podporu UVC.) Kompatibilní s Zoom, MS Teams, Skype atd. |
| Rozměr (Š*V*H) | Kamera: 171,6*192,6*171,6mm; Hlasitý odposlech: Φ 180 mm*37,4 mm; Náboj: 98*98*20m |
Populární Tagy: kancelářské vybavení konferenční systém 12x optický zoom ptz kamera vše v jednom, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobeno v Číně
Mohlo by se Vám také líbit
-

20X Zoom levná youtuberská kamera s mikrofony
-

Office 2K AI sledovací HD barevná videokamera
-

Tevo - VHD12U a TEVO - M3B HDMI USB fotoaparát 12x Z...
-

Koncové zařízení pro videokonference Full HD
-

360 stupňů Ultra HD 4K Panoramic Video Conference Ca...
-

Seznamte se s barem 4K video bar konferenční webová ...




