Webová kamera USB 4K s vestavěným mikrofonem
Model: TEVO-VA4K
2,2 mm širokoúhlý objektiv
Kompaktní design vše v jednom
Plug & Play USB připojení
1/2,3 CMOS snímač (SONY IMX377)
11,10 megapixelů
Ai Auto Framing v rozlišení 2K, sledujte a zaměřujte se na reproduktor
Kvalita obrazu 4K (3840 x 2880), 2K (2560*1440), 1080P (1920*1080)
Vestavěný 1 všesměrový mikrofon a 1 reproduktor
124 stupňů široké zorné pole bez zkreslení
Kompatibilní s jakoukoli softwarovou aplikací pro videokonference a cloudovou službou
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Webová kamera Tenveo VA4K 11MP 4KAutomatické rámování Ai na 2K 124° FOV USB Type-C s mikrofonem a reproduktorem Živé vysílání Videohovory Konference PC Web












Tenveo VA4K je konferenční kamera navržená pro konferenční místnosti a malé konferenční místnosti. Díky 1/2,3 CMOS snímači (SONY IMX377), 2,2mm objektivu, 124° ultraširokému zornému poli, VA4K činí každého v konferenční místnosti jasně viditelným. Optická čočka 4K UHD přináší mimořádnou kvalitu videa pro lepší spolupráci tváří v tvář. Integrovaný zvuk je optimalizován pro malé prostory a poskytuje výjimečný zvukový zážitek. Všesměrový mikrofon a reproduktor pomáhají zajistit zvuk tak skvělý, jak vypadají. S kompaktním designem vše v jednom, USB plug and play a jednoduše funguje s jakoukoli softwarovou aplikací pro videokonference a cloudovými službami.
| Model | TEVO-VA4k |
| Jméno | Audio a video vše v jedné webové kameře |
| Obrazový snímač | 1/2,3 CMOS snímač (SONY IMX377) |
| Čočka | 2,2 mm široký pozorovací úhel |
| Efektivní pixel | 11,10 megapixelů |
| Přiblížení | Pevné zaostření |
| Rozhraní | Micro USB2.0 |
| Formát komprese videa | MJPEG, YUV |
| Rezoluce | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Zorné pole | Úhlopříčka: 124 stupňů, Horizontální: 112 stupňů, Vertikální: 82 stupňů |
| Minimální osvětlení | 350 luxů |
| Napájení | USB napájení, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Vestavěné 2 všesměrové mikrofony |
| Reproduktor | Vestavěné 2 reproduktory |
| MOD | 50 cm |
| Vyvážení bílé | Auto |
| FPS | Max 30 snímků za sekundu (MJPG) |
| Délka kabelu | 3m |
| Systém podpory | Windows: 10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilní software | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Přejít na schůzku atd. |
| Příslušenství | USB kabel, uživatelská příručka |
| Spotřeba energie | 2w |
| Frekvence reproduktoru | 20Hz-20kHz |
| Impedance | 4Ω |
| Maximální výkon | 85 dB |
| Směr mikrofonu | Všesměrový |
| Citlivost | -33dBFS |
| Frekvence mikrofonu | 20Hz-20kHz |
| Rozsah záběru (rádia) | 3m |
| Velikost produktu | 262 (Š) × 85,5 (H) × 110 (V) mm |
| Hmotnost produktu | 0.33 g |
Populární Tagy: usb 4k webkamera s vestavěným mikrofonem, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobeno v Číně
Mohlo by se Vám také líbit
-

Plug and Play reproduktorové telefony pro desktopové...
-

20x optický zoom ptz 1080i výrobce
-

Videokonferenční kamera s automatickým ostřením
-

Tevo - VHD12U a TEVO - M3B HDMI USB fotoaparát 12x Z...
-

Videokamera PTZ s 20x optickým zoomem pro živé vysíl...
-

Webová kamera TEVO-VA300B vše v jednom EPTZ Konferen...





