Audio Vizuální konference Kit-4K HDMI kamera 12x Zoom Wireless Microphone Speakerphone 2
Model: tevo - va612group - ex
* 12x optický zoom, kamera UHD4K
* 1/2,8'sony CMOS senzor, 8,29 MP efektivní pixely
* Video výstup HDMI USB
* Předvolba: 10 přes IR vzdálené nastavení (256 přes RS232)
* 8 Postaveno - V omnidicečních mikrofonech k dosažení 360 stupňů Omni - Směrového vyzvednutí zvuku
* Maximální poloměr zvuku může být až 6 metrů + expanzní mikrofon (poloměr 3M vyzvednutí)
* Postaveno v baterii 8000 mAh pro reproduktorový telefon, dlouho pomocí času
* Přesný, hladký a tichý pohyb PTZ (pánev: 350 stupňů, náklon: 180 stupňů)
* 2D a 3D NR pro nejlepší kvalitu videa v různých podmínkách osvětlení
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Tenveo 2024 nový systém videokonferencí -
12x Zoom HDMI 4K CAMERAL +Bluetooth Microphone Speakerphone + 2 Rozšíření mikrofonů vše v jedné skupině

Tevo - va612Group - ex, videokonference, řešení pro konferenční místnosti pro střední až velké -}, poskytuje vysoce kvalitní Ultra HD video a křišťálově čistý zvuk, zajišťuje, aby byli všichni účastníci jasně slyšeni. Skupina sdružuje kameru Ultra HD 4K PTZ s 12x optickým zoomem, plně duplexním reproduktorovým telefonem s 360 stupňovou hlasovou kapacitou, rozbočovačem a 2 rozšiřujícími mikrofony. Kompatibilní se softwarem a platformami pro videokonference, jako je Zoom, Skype for Business, Microsoft Meet. Může být široce používán v podnikání, vládě, církvi, vzdělávání, farmaceutickém průmyslu a dalších.

| Název položky | Tevo - va612group - ex |
| Konferenční kamera HD | |
| Optický zoom | 12x zoom |
| Senzor obrázku | 1/2,8 "Sony CMOS |
| Efektivní pixely | 8,29MP |
| Čočka | f =4.1 mm-49.2mm |
| Otvor | F1.8-2.68 |
| Formát videa | 4kp@30fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/30/30/25fps |
| H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12 | |
| Horizontální úhel | 70,28 stupňů (W) -6,57 stupňů (T) |
| Soustředit | Auto / manuál |
| Redukce digitálního šumu | Snížení šumu 2d a 3d |
| Vystavení | Auto / manuál |
| Video rozhraní | HDMI, DP |
| Formát komprese videa | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Kontrolní protokol | Visca/pelco - d/pelco - p |
| Míra baudů | 38400/9600/4800/2400 |
| Řídicí rozhraní | RS232 (pouze vstup), RS485, UVC1.1 |
| Otočení pánve/náklonu | ± 175 stupňů, -90 stupňů -+90 stupeň |
| Rychlost ovládání pánve | 0.1 -80 stupeň /sec |
| Rychlost ovládání naklonění | 0,1-60 stupňů /s |
| Přednastavené číslo | Uživatel může nastavit až 255 předvoleb (10 předvoleb od IR Remote) |
| Speakerphone | |
| Zrušení akustické ozvěny (AEC): | > 65 dB |
| Napájení reproduktorů | 5W |
| Objem reproduktoru | 110 dB |
| Odpověď | 100Hz-20 kHz |
| Rozsah vyzvednutí | 6m (poloměr) |
| Citlivost na mikrofon | -38 dB |
| SNR (poměr signálu k šumu) | 62db |
| Rozhraní | Rozhraní DP; 2x3,5 mm jack (pro expanzní mikrofony) |
| Hub | |
| Rozhraní | DP*2; Power Interface*1; Typ USB - c*1 |
| Napájení | DC 12V |
| USB kabel | 3M USB kabel*1 |
| Kabel připojení | 5m DP kabel*2 |
| Obecný parametr | |
| Operační systémy | Windows 7 nebo vyšší; Android, Mac OS ™ 10.10 nebo vyšší, Linux (vyžadovaný pro podporu UVC.) |
| Podpora aplikace | Kompatibilní s Zoom, MS týmy, Skype atd. |
| Vstupní napětí | DC 12V |
| Vstupní proud | 2.0a (max) |
| Teplota skladu | -20 stupňů na 60 stupňů |
| Skladujte vlhkost | 20% -90% RH |
| Pracovní teplota | 0 stupňů na 40 stupňů |
| Pracující vlhkost | 20% -80% RH |
| Dimenze (w*h*d) | Kamera: 171,6*192.6*171,6 mm Speakerphone: 143*143*75 mm Prodlužovací mikrofon: 74*74*20 mm Hub: 98*98*20 mm |
| N.W. / G.W | 2,77 kg / 4 kg (čistá / hrubá hmotnost) |
Populární Tagy: Audio Vizuální konference Kit-4K HDMI Camera 12x Zoom Wireless Microfon Speakerphone 2 Rozšíření mik
Mohlo by se Vám také líbit
-

Nejlepší video webová kamera s 4K 30fps pro Skype a ...
-

4K 12x Optical Zoom s USB3.0 PTZ konferenční videoka...
-

12x Optical Zoom Telekonference Equipment
-

FHD 4K Webcam s postavenou - v mikrofonu pro Skype
-

VA300C 4K EPTZ WEBCAM KONFERENCE USB USB pro VMIX Ob...
-

Konferenční kamera UHD 4K PTZ s 12x optickým zoomem ...






