1080p Webcam USB výstupy pro živé vysílání
Model: TEVO-VA200 Pro
Název: Audio a video vše v jedné webové kameře
Obrazový snímač: 1/2,7 CMOS snímač (OV2710)
Zoom: Pevné zaostření
Rozlišení: 1920×1080
Rozhraní:Micro USB2.0
Objektiv: 2,2 mm široký pozorovací úhel
Efektivní pixel: 2,10 megapixelu
Formát komprese videa: MJPEG,YUV
Napájení: USB napájecí zdroj, 5V, 70mA
Vestavěné 2 všesměrové mikrofony a 2 reproduktory
Horizontální pozorovací úhel: Diagonální: 124 stupňů, Horizontální: 112 stupňů, Vertikální: 82 stupňů
Systém podpory: Windows: 10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Kompatibilní software: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting atd.
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
1080p USB výstupy webové kamery pro živé vysílání

Popis výrobku:








| Modelka | TEVO-VA200 Pro |
| název | Audio a video vše v jedné webové kameře |
| Obrazový snímač | 1/2,7 CMOS snímač (OV2710) |
| Objektiv | 2,2 mm široký pozorovací úhel |
| Efektivní pixel | 2,10 megapixelu |
| Zvětšení | Pevné zaostření |
| Rozhraní | Micro USB2.0 |
| Formát komprese videa | MJPEG, YUV |
| Rozlišení | 1920×1080 |
| Horizontální úhel pohledu | Úhlopříčka: 124 stupňů, Horizontální: 112 stupňů, Vertikální: 82 stupňů |
| Minimální osvětlení | 350 luxů |
| Zdroj napájení | USB napájení, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Vestavěné 2 všesměrové mikrofony |
| mluvčí | Vestavěné 2 reproduktory |
| MOD | 50 cm |
| Vyvážení bílé | Auto |
| FPS | Max 30 snímků za sekundu (MJPG) |
| Délka kabelu | 3m |
| Podpůrný systém | Windows: 10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Kompatibilní software | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Přejít na schůzku atd. |
| Příslušenství | USB kabel, uživatelská příručka |
| Spotřeba energie | 2w |
| Frekvence reproduktoru | 20Hz-20kHz |
| Impedance | 4Ω |
| Maximální výkon | 85 dB |
| Směr mikrofonu | Všesměrový |
| Citlivost | -33dBFS |
| Frekvence mikrofonu | 20Hz-20kHz |
| Rozsah záběru (rádia) | 3m |
| Velikost produktu | 262 (Š) × 85,5 (H) × 110 (V) mm |
| Hmotnost produktu | 0.33 g |
Populární Tagy: 1080p webcam usb výstupy pro živé vysílání, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobeno v Číně











