Přenosný webový kamerový videokonferenční systém 1080p
Model:TEVO-VA200 Pro
Název: Audio a Video vše v jedné webové kameře
Obrazový snímač: 1 / 2,7 CMOS snímač (OV2710)
Zoom:Pevné zaostření
Rozlišení: 1920×1080
Rozhraní: Micro USB2.0
objektiv: 2,2 mm široký pozorovací úhel
Efektivní pixel: 2,10 mega pixel
Formát komprese videa: MJPEG, YUV
Napájení: USB napájení, 5V, 70mA
Vestavěné 2 všesměrové mikrofony a 2 reproduktory
Horizontální pozorovací úhel: Úhlopříčka: 124 °, Vodorovně: 112 °, Svisle: 82 °
Systém podpory: Windows: 10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12 ~ 10.14, OS X 10.8 ~ 10.11, Mac OS X10.0 ~ 10.7
Kompatibilní software: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting atd
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Přenosná webová kamera 1080p Videokonferenční systém








| Model | TEVO-VA200 Pro |
| Jméno | Audio a video v jedné webové kameře |
| Obrazový snímač | Snímač CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| Čočka | 2,2 mm široký pozorovací úhel |
| Efektivní pixel | 2,10 mega pixelů |
| Zvětšení | Pevné zaostření |
| Rozhraní | Micro USB2.0 |
| Formát komprese videa | MJPEG,YUV |
| Usnesení | 1920×1080 |
| Horizontální pozorovací úhel | Úhlopříčka: 124°, Vodorovně: 112°, Svisle: 82° |
| Minimální osvětlení | 350Lux |
| Zdroj proudu | USB napájecí zdroj, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Vestavěný všesměrový mikrofon |
| Reproduktor | Vestavěné reproduktory |
| ZKRATKA MODULO | 50 cm |
| Vyvážení bílé | Auto |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Kabelová délka | 3m |
| Systém podpory | Windows:10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12 ~ 10.14,OS X 10.8 ~ 10.11,Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Kompatibilní software | Zoom, Modré džíny, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Přejít na schůzku atd |
| Příslušenství | Usb kabel, Uživatelská příručka |
| Spotřeba energie | 2w |
| Frekvence reproduktorů | 20Hz ~ 20KHz |
| Impedance | 4Ω |
| Maximální výkon | 85 dB |
| Směr mikrofonu | Všesměrový |
| Citlivost | -33dBFS |
| Frekvence mikrofonu | 20Hz ~ 20KHz |
| Zvedněte rozsah( rádia) | 3m |
| Velikost produktu | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Hmotnost produktu | 0,33 g |
Populární Tagy: přenosná webová kamera 1080p videokonferenční systém, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobeno v Číně













