Web Konferenční Mikrofon A Reproduktor
Model:TEVO-NA100-Vestavěné 3 vysoce výkonné všesměrové mikrofony
- Potlačení ozvěny a redukce šumu
-USB 2.{2}} a 3,5mm audio rozhraní
-3M opakování vyzvednutí
-LED indikátory
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Webový konferenční mikrofon a reproduktor:

Zvýraznit
Křišťálově čistý zvuk pro efektivní jednání
Zajistěte, aby byl každý slyšet pomocí 3 vestavěných všesměrových mikrofonů a 3m vysílačů
USB 2.{1}} a 3,5mm audio rozhraní
Připojte se snadno k počítači nebo notebooku přes USB2.0 a zapojte přiložený 3,5mm jack kabel do portu pro sluchátka na vašem mobilním zařízení.
Technologie digitálního zpracování signálu (DSP).
Potlačení ozvěny a redukce šumu poskytuje křišťálově čistý zvuk bez ozvěny nebo zkreslení
LED indikátory
Intuitivní červené a modré LED indikátory vám poskytují vizuální vedení
Nějaké skutečné fotky



Související produkty

Specifikace
| Doporučené parametry | |
| Velikost pokoje | 10-15㎡ |
| Účastníci | 3-5 |
| Parametr mikrofonu | |
| Zvedněte vzdálenost | 3M |
| Frekvence odezvy | 30-16kHz |
| Zabudovaný mikrofon | 3 |
| Rozšířený mikrofon | ne / nelze rozšířit |
| mluvčí | |
| Maximální výkon (dB) | 83 dB |
| Frekvence odezvy | 30-16kHz |
| Zvuk | |
| Plny Duplex | √ |
| Potlačení hluku (DNR) | √ |
| Automatický zisk (AGC) | √ |
| Rozhraní připojení | |
| Rozhraní USB | √ |
| Bluetooth připojení | N/A |
| Balík | |
| Velikost produktu | Φ140 x 32 mm |
| Velikost balení | 245 x 170 x 50 mm |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Příslušenství | (1,8 m) Návod k přenášení USB kabelu |
| Provozní prostředí | |
| Použitelný systém | Windows XP |
| Windows Vista | |
| Windows 7/8/10 | |
| Napájení | USB: 5 V DC @ 300 mA Maximum |
| Pracovní teplota | 5 stupňů - 40 stupňů |
| Skladovací teplota | -30 stupeň –55 stupňů |
| Vestavěná baterie | N/A |
| Normy | FCC / CE / RoHS |
| Velikost produktu | Φ140 x 32 mm |
| Velikost balení | 245 x 170 x 50 mm |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Příslušenství | USB kabel, přenosné pouzdro, manuál |
Co je v krabici 1 x Mikrofon 1 x USB kabel 1 x Přepravní pouzdro 1 x Manuál
Populární Tagy: webový konferenční mikrofon a reproduktor, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobeno v Číně









