Konferenční mikrofonní reproduktorový telefon pro velký konferenční zoom všesměrový řetězec Daisy řetězec
Model: Tevo - M5Bex
* Připojte dva reproduktory se zvukovým kabelem 3,5 mm
* Dva reproduktorové telefony lze také použít samostatně
* 8 Profesionální pole MICS k dosažení 360 stupňů omni - Směrového vyzvednutí zvuku může být maximální poloměr zvuku až do 12 m × 15 m (39,37 stop × 49,2 stop)
* Pohybující se kancelář: Postaveno - V dobíjecí baterii 8000AMH s dobou 17 hodin hudby
* Pokročilá technologie DSP, úplné duplexní zrušení ozvěny
* Bluetooth, bezdrátový dongle, USB připojení, snadno použitelné: připojuje se během několika sekund k notebooku, chytrým telefonu a tabletem.
* LED indikátory
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Omnidiceonal Daisy Chain Conference Microphone pro velké konferenční zoom




| Model č. | Tevo - m5b - ex |
| Bluetooth | Bt5.0 |
| Baterie | 8000mah (postaveno - v lithiové baterii); Hudební čas (až 17 hodin); Životnost baterie (volání) až 27 hodin; Nejrychlejší doba nabíjení: 3 hodiny; Pravidelně nabíjecí doba: 6 hodin (podpora nabíjení PD2.0/3.0, s maximálním napájením do 18 W) |
| Typ připojení | USB/Bluetooth/Wireless/3,5 mm jack (Daisy - řetězová verze má 2x3,5 mm jack) |
| Velikost zasedací místnosti pro jeden reproduktorový telefon | 15-30㎡ |
| Velikost zasedací místnosti pro řetězový telefon Daisy | 30-60㎡ |
| Setkání s jedním reproduktorem | Až 15 účastníků |
| Setkání s řetězovým telefonem řetězu Daisy | Až 20-30 účastníků |
| Rozsah vyzvednutí pro jeden reproduktorový telefon | 6 metrů (19,68 stop) |
| Range -rozsah pro řetězový telefon Daisy | 12 metrů (39,37 stop) |
| Mikrofony | 4x Analog Silicon Mics pole |
| Typ mikrofonu | Omni - směrový (360 stupňový rozsah vyzvednutí) |
| Citlivost na mikrofon | -38 dB |
| Objem reproduktoru | 120db |
| SNR | 62db |
| Snížení hluku | Ano |
| Plně duplexní zvuk | Ano |
| AEC | Ano |
| Frekvenční rozsah | 100 Hz až 20 kHz |
| Reproduktor | 5W/120DB |
| Rozhraní | 1 x typ - c, 1 x 3,5 mm Daisy Chain Port, 1 x 3,5 mm zvukový port |
| Systémové požadavky | Windows 7/8/10 nebo vyšší, MacOS 10.7 nebo vyšší, Chrome OS V29.01547 nebo vyšší |
| Podpora aplikace | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Teams Microsoft, Hangouts, OBS, XSPLIT atd. |
| Pracovní teplota | -10 stupeň -+50 stupeň |
| Teplota skladování | -10 stupeň -+45 stupeň |
| Vlhkost skladování | 20% - 90% RH (nekondenzace) |
| Pracující vlhkost | 20% - 80% RH (nekondenzace) |
| Napájení | 5V /3A nebo 9V /2A |
| 1 Velikost jednotky | Ø180 mm × 37,4 mm |
| 2 jednotky Velikost | 220 × 208 × 133 mm (po balení) |
| 2 jednotky váha | 2*0,62 kg/1,6 kg (čistá/hrubá hmotnost) |
| Seznam balení | 2*Bluetooth reproduktorový telefon, 1*USB kabel, 1*3,5 mm daisy řetězový kabel, 1*bezdrátový dongle, 1*OTG adaptér, 1*Uživatelská příručka |
Populární Tagy: Konferenční mikrofonní reproduktorový telefon pro velký konferenci Omnidiviceonal Daisy Chain, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně










