Zvuk a video v jedné webové kameře TEVO-VA200Pro
Aug 11, 2020


| Modelka | TEVO-VA200 Pro |
| název | Audio a video vše v jedné webové kameře |
| Obrazový snímač | 1 / 2,7 CMOS snímač (OV2710) |
| Čočka | 2,2 mm široký pozorovací úhel |
| Efektivní pixel | 2,10 megapixelu |
| Zvětšení | Pevné zaostření |
| Rozhraní | Micro USB 2.0 |
| Formát komprese videa | MJPEG, YUV |
| Řešení | 1920×1080 |
| Horizontální pozorovací úhel | 112° |
| Minimální osvětlení | 350 luxů |
| Zdroj napájení | Napájení USB, 5V, 70mA |
| Mikrofon | Vestavěné 2 všesměrové mikrofony |
| mluvčí | Vestavěné 2 reproduktory |
| MOD | 50cm |
| Vyvážení bílé | Auto |
| FPS | Max. 30 snímků za sekundu (MJPG) |
| Délka kabelu | 3m |
| Podpůrný systém | Windows: 10, 8.1, 8, 7 a macOS 10.12 ~ 10.14 、 OS X 10.8 ~ 10.11 、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Kompatibilní software | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting atd. |
| Příslušenství | USB kabel, uživatelská příručka |
| Spotřeba energie | 2w |
| Frekvence reproduktorů | 20 Hz ~ 20 KHz |
| Impedance | 4Ω |
| Maximální výkon | 85 dB |
| Směr mikrofonu | Všesměrový |
| Citlivost | -33 dBF |
| Frekvence mikrofonu | 20 Hz ~ 20 KHz |
| Dosah (rádia) | 3m |
| Velikost produktu | 262 (š) × 85,5 (h) × 110 (v) mm |
| Hmotnost produktu | 0.33 g |





