
Širokoúhlý fotoaparát USB
Rozlišení 4K USB2.0 video výstup
Posun: {{0}} stupeň Náklon: 0 stupňů ~120 stupňů
124 stupňů Širokoúhlý úhel s pevným ohniskem
RS-232, RS-485, IR dálkové ovládání
1/2,7" HD Color CMOS 8 megapixelů
Špičková kvalita s celoskleněným materiálem čočky
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Širokoúhlá kamera USB TEVO-UHD4K


Přehled produktů širokoúhlé kamery USB:
Pan Tilt kamera s pevným ohniskem
Elegantní a inteligentní design
Plug & Play USB2.{1}} Připojení
Křišťálově čistá kvalita obrazu HD1080P
Přesný, hladký a tichý pohyb PTZ
Přednastaveno: 9 přes IR dálkové nastavení (256 přes RS232)
1/2,7palcový vysoce kvalitní, 8,29MP (16:9) snímač CMOS
Špičková kvalita s celoskleněným materiálem čočky
124 stupňů široké zorné pole bez zkreslení videa
Podpora stropního držáku, nástěnného držáku a držáku na stativ (možnost zpětné montáže)
2D a 3D NR pro nejlepší kvalitu videa za různých světelných podmínek
Podpora protokolů Visca, Pelco-P a Pelco-D, ovládání kamery RS232/RS485
Kompatibilní s většinou předního softwaru a platformy pro videokonference



| Model č. | UHD4K |
| Senzor | 1/2,8''SONY CMOS |
| Efektivní pixely | 8,29 megapixelu |
| Video signály | 4K@30/25fps, 2K@30/25fps, 1080p@30/25fps |
| Přiblížení | 5x digitální zoom |
| Čočka | f=2.2 mm |
| Otvor | F1.8 |
| Horizontální úhel | 124 stupňů |
| Vertikální úhel | 71 stupňů |
| Diagonální úhel | 116 stupňů |
| Video výstup | USB 2.0 |
| Lokální síť | / |
| Síťový protokol | / |
| Formát kódování videa | MJPEG, YUY2 |
| Rozlišení videa | 4K (3840*2160) atd |
| Standardní standard | NTSC/PAL |
| Přednastavená pozice | Uživatel může nastavit až 64 předvoleb (10 předvoleb pomocí IR dálkového ovládání) |
| Ovládací rozhraní | RS-232 (pouze vstup), RS-485, USB |
| Závěrka | 1/30-1/10 000 s, auto |
| Přenosová rychlost | 38400/9600bps |
| Řídicí protokol | VISCA, PELCO-D, PELCO-P(RS-232, RS485) |
| Protokol USB | UVC1.1 |
| Minimální osvětlení | 0.1 Lux |
| SNR | Větší nebo rovno 50 dB |
| Horizontální rotace | 350 stupňů (±175 stupňů) 0,1 stupně /s-100 stupně /s |
| Vertikální rotace | 180 stupňů (±90 stupňů) 0,1 stupně /s-80 stupně s |
| Napájení | DC 12V/2A |
| Spotřeba energie | 12W |
| Pracovní teplota | 0 stupeň ~+50 stupeň |
| Pracovní vlhkost | 0~95 % relativní vlhkosti |
| Velikost produktu | 212*160*172mm/260*217*197mm (před / po balení) |
| Hmotnost produktu | 1,25 kg/2,05 kg (netto / hrubá hmotnost) |
Populární Tagy: širokoúhlá kamera usb, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobené v Číně




