USB HDMI zasedací místnost fotoaparát 11x optický zoom
Model č .:TEVO-VL11H
* 1/2,8'sony CMOS senzor
* 1080p@60fps
* 11x optický zoom s FOV 62,8 stupňů
* USB HDMI Video Outputs
* RS232/RS485 pro ovladač joysticku
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Známý jako jeden z předních výrobců a dodavatelů v Číně, nyní vás vřele vítáme, abyste velkoobchodní naši pokročilou kameru USB HDMI zasedací místnost 11x optický zoom s nízkou cenou. S pomocí pokročilého vybavení a technologie vám můžeme ujistit vysoce kvalitní a dobrý výkon našeho vybavení.
Tenveo Vloop USB3. 0/HDMI 11X Optical Zoom FHD 1080p 60fps PTZ Konferenční kamera

Kamera konferenční místnosti zachycují každý Momnet v ohromující Clarity 1080p 60fps

Konferenční místnost pro konferenci s USB3. 0 HDMI video výstupy, snadno použitelné. a s porty RS232/RS485, snadné pro dálkové ovládání


Univerzální kompatibilita

Podpořte umístění stolních počítačů, držák stropu, držák na zeď a montáž stativu (reverzní připojení)


| Model č. | Tevo-Vl11h |
| Senzor obrázku | 1/2,8'sony CMOS |
| Efektivní pixely | 2,38 mega pixel |
| Formát videa | 1080p@60/50/30/25/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Optický zoom | 10x optický zoom |
| Čočka | F1.8-2.6 |
| Otvor | f =5. 76-46. 09mm |
| Horizontální úhel | 54,7 stupně (w) -6. 8 stupňů (t) |
| Svislý úhel | 30,8 stupňů (w) -3. 8 stupňů (t) |
| Úhel diagonálního úhlu | 62,8 stupňů (w) -7. 8 stupňů (t) |
| Kompenzace podsvícení | Podpora |
| SNR | >50 dB |
| Soustředit | Auto / manuál |
| Redukce digitálního šumu | Snížení šumu 2d a 3d |
| Vystavení | Auto / manuál |
| Video rozhraní | Hdmi, USB3. 0 c |
| Formát komprese videa | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Kontrolní protokol | Visca/pelco-d/pelco-p; Míra baudů: 38400/9600/4800/2400 |
| Řídicí rozhraní | RS232 (pouze vstup), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1) |
| Otočení pánve/náklonu | ± 175 stupňů, -90 stupeň -+90 stupeň |
| Rychlost ovládání pánve | 0. 1 -80 stupeň /sec |
| Rychlost ovládání naklonění | 0. 1 -60 stupeň /sec |
| Přednastavené číslo | Uživatel může nastavit až 255 předvoleb (10 předvoleb od IR Remote) |
| Operační systémy | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 nebo vyšší, Linux (vyžadovaný pro podporu UVC.) |
| Vstupní napětí | DC 12V |
| Vstupní proud | 2. 0 A (max.) |
| Spotřeba energie | 13W (max.) |
| Teplota skladu | -20 stupeň na 60 stupňů |
| Skladujte vlhkost | 20% -90% rh |
| Pracovní teplota | 0 stupeň na 40 stupňů |
| Pracující vlhkost | 20% -80% rh |
| Dimenze (w*h*d) | 171,6*192.6*171,6 mm/ 260*217*197mm (před/ po balení) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (čistá/ hrubá hmotnost) |
| Příslušenství | 1 x kamera; 1 x USB kabel; 1 x napájecí adaptér; 1x IR dálkové ovládání; 1 x nástěnná montáž; 1 x Manuál |
| Záruka | 3 roky standardních dílů a záruky práce |
Populární Tagy: Zasedací místnost USB HDMI Kamera 11x Optický zoom, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně









