Konferenční vybavení HDMI Video PTZ fotoaparát 10x optický zoom
Model: TEV-VHD10U
* 10x optický zoom
* 63 stupňů diagonálního úhlu
* 1/2,8'sony CMOS Sensor, 2,38 mega pixel, 1080p@60fps
* HDMI USB video výstupy
* Přesný, hladký a tichý pohyb PTZ (pánev: 350 stupňů, náklon: 180 stupňů)
* 2D a 3D NR
* Předvolba: 10 přes IR vzdálené nastavení (256 přes RS232)
* Podpora protokolu Visca, Pelco-P a Pelco-D, RS232/RS485/IP/IR dálkové ovládání
* Podporujte umístění stolních počítačů, držák stropu, držák nástěnné a stativové montáž (reverzní připojení)
* Kompatibilní s nejvýkonnějším videokonferencem softwarem a platformou
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Konferenční vybavení Tenveo - USB3. 0/HDMI 10x Optical Zoom FHD 1080p 60fps PTZ Konferenční kamera

Upgradujte své zkušenosti s virtuální spolupracíTenveo USB3. 0/hdmi 10x Optical Zoom FHD 1080p 60fps PTZ Conference Camera.Profesionální řešení pro zachycení ohromujících vizuálů během videokonferencí, skupinových školení, vzdělávacích sezení.

【10𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 TENVEO VHD10UPRO fotoaparát používá senzor CMOS, který poskytuje 1080p FHD 60fps skutečného obrazu a může hladce zobrazit celý obrázek s širokým objektivem úhlu pohledu. Díky rychlému a přesnému automatickému zaměření můžete volně přiblížit jakékoli detaily, které chcete představit. Není pochyb o tom, že konferenční systém má nejlepší výkon pro zoom malé konference.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 TENVEO PTZ fotoaparát lze ovládat vzdáleně, aby se otočil 350 stupňů (± 175 stupňů) vodorovně a 180 stupňů (± 90 stupňů) svisle přesným, hladkým a tichým způsobem. Podporuje také nastavení 10 předvoleb prostřednictvím IR dálkového ovládání a je k dispozici pro nastavení až 255 předvoleb prostřednictvím rozhraní RS232 a RS485 pro profesionální kontrolu. Pohodlný způsob, jak by mohl rychle ovládat pánev kamery PTZ, naklonění, přiblížení a přesunout se do přednastavené polohy pro detailní sekvenci.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Video konference Tenveo podporuje video výstupní kanály včetně USB3. 0 a HDMI. Bezproblémově se připojte k populárním videokonferenčním platformám, jako jsou Skype, Zoom, Obs a YouTube prostřednictvím USB3. 0 nebo HDMI. Mezitím může současně vydat video max 1080p@60fps z HDMI Live Streaming (MJPG/H.264/H.265). Je to perfektní řešení pro online nebo středně skupinové obchodní schůzky.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 PTZ fotoaparát může být kompatibilní s aktuálním oblíbeným softwarem pro video/setkání, včetně Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, Teams, FaceTime, Google Hangout, Obs, Google Meet atd. Podporuje Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android nebo vyšší. Streamovací kamera je také široce používána na videohovorech, videokonferencích, online kurzech, kostele Live Broadcasts, College přednáška, tele-medicíně, vzdáleném tréninku, vzdáleném rozhovoru, distančním vzdělávání atd.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Webová kamera konference podporuje stolní počítač, monitor, stativ, stěnu nebo stropní montáž (včetně šroubů nástěnných a montážních šroubů).

| Model č. | Tevo-VHD10U |
| Senzor | 1/2,8'sony CMOS |
| Efektivní pixely | 2,38 mega pixel |
| Video signály | 1080p@60/50/30/25/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zvětšení | 10x optický zoom |
| Čočka | f =5. 76-46. 09mm |
| Otvor | F1.8-2.6 |
| Horizontální úhel | 54,7 stupně (w) -6. 8 stupňů (t) |
| Svislý úhel | 30,8 stupňů (w) -3. 8 stupňů (t) |
| Úhel diagonálního úhlu | 62,8 stupňů (w) -7. 8 stupňů (t) |
| Výstup videa | USB 3. 0, HDMI |
| Formát kódování videa | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Rozlišení videa | 1080p (1920 *1080) atd |
| Signál Standardní | NTSC/PAL |
| Přednastavená pozice | Uživatel může nastavit až 255 předvoleb (10 předvoleb od IR Remote) |
| Řídicí rozhraní | RS -232 (pouze vstup), RS -485, USB |
| Okenice | 1/30S -1/10000S, auto |
| Míra baudů | 2400/4800/9600/38400 bps |
| Kontrolní protokol | Visca, Pelco-D, Pelco-P (RS -232, RS -485) |
| Protokol USB | UVC1.1 |
| Minimální osvětlení | 0. 1LUX |
| SNR | Větší nebo rovna 50 dB |
| Horizontální rotace | 35 0 stupeň (± 175 stupňů) 0,1 stupně /s -100 stupeň /s |
| Vertikální rotace | 18 0 stupeň (± 90 stupňů) 0,1 stupně /s -80 stupeň s |
| Napájení | DC 12V/2A |
| Spotřeba energie | 12W |
| Pracovní teplota | 0 stupeň na 40 stupňů |
| Vlhkost práce | 20% -80% rh |
| Teplota skladu | -20 stupeň na 60 stupňů |
| Skladujte vlhkost | 20% -90% rh |
| Velikost produktu | 247.1*152*169,6 mm / 285*217*197mm (před / po balení) |
| Hmotnost produktu | 1,37 kg / 2,45 kg (čistá / hrubá hmotnost) |
Populární Tagy: Konferenční vybavení HDMI Video PTZ fotoaparát 10x optický zoom, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně













