Levné řešení pro videokonference
Rozhraní USB3.0
HD1080P 2,38 mega pixel
Široký úhel 118 stupňů
Pan: 0-355 stupňů naklonění: +/- 60 stupňů
RS-232, RS-422, RS-485, IR dálkové ovládání
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
USB HD 1080p videokamera pro konferenční místnosti
3x optická zoom naklápěcí kamera
Elegantní a inteligentní design
Plug & Play USB3.0 Connectivity
Křišťálově čistá kvalita obrazu HD1080P
Přesný, hladký a tichý pohyb PTZ
Předvolba: 10 přes IR vzdálené nastavení (255 přes RS232)
1/2,8 palce vysoká kvalita, 2,1 MP (16: 9) CMOS senzor
Vynikající kvalita s materiálem s plným skleněným čočkou
Zorné pole 118 stupňů bez zkreslení videa
Levné řešení pro videokonference
Podporujte montáž stropu, montáž nástěnné a stativové montáž (reverzní připojení)
2D a 3D NR pro nejlepší kvalitu videa v různých podmínkách osvětlení
Podpora visca, Pelco - P a Pelco - D Protocol, RS232/RS485
Kompatibilní s nejvýkonnějším videokonferencem softwarem a platformou



Balení a doprava
1.Delivery:
Pro ukázkové objednávky máme na skladě produkty; Stejný den doprava, když dostaneme objednávku;
Pro nákupní objednávky odešleme do 3-7 pracovních dnů;
2. Packaging:
Pěnový balení uvnitř; Standardní balení kartonů venku.

| Senzor | 1/2,8'sony CMOS |
| Efektivní pixel | 2,38 mega pixel |
| Video výstupní pixel | 1080p@60/50/30/25/25fps, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoom | 3x optický zoom |
| Čočka | f =2.38-7 mm |
| Otvor | F1.96-3.64 |
| Horizontální úhel | 103,69 stupňů (W) -42,12 stupně (T) |
| Výstup videa | USB 3.0 |
| Rozlišení videa | 1080P (1920 *1080) |
| Siginální standard | NTSC/PAL |
| Přednastavená pozice | 64 |
| Kontrola Tenernal | RS-232, RS485 |
| Shutter | 1/30S-1/10000s, auto |
| Míra baudů | 38400/9600 bps |
| Kontrolní protokol | Visca, pelco - d, pelco - p (rs-232, rs485) |
| Protokol USB | UVC1.1 |
| Minimální osvětlení | 0,1lux |
| SNR | Větší nebo rovna 50 dB |
| Formát kódování videa | H.264, MJPEG, YUV |
| Horizontální rotace | 350 stupňů (± 175 stupňů) 0,1 stupně /s-100 stupňů /s |
| Vertikální rotace | 90 stupňů (± 45 stupňů) 0,1 stupně /S-80 stupňů |
| Napájení | DC 12V/2A |
| Spotřeba energie | 12W |
Populární Tagy: Levné řešení pro videokonference, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně












