20x Optical Zoom FHD Live Extoming Camera Poe NDI podporoval
Model č .:TEVO-VL20N NDI
* 20x Optical Zoom* FHD 1080p Kvalita obrazu, široký úhel pohledu* Sony IMX 327 1/2,8 "CMOS Sensor, 2,07 mega pixel* HDMI USB, RJ45 Video výstup (podpora Poe & IP streaming) Protokol Pelco-D Protocol* Síťový protokol: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast atd.* Podpora umístění na stolních počítačích, Mount na nástěnné a stativové hory)* Podpůrné POE/NDI: Písko, kontrolní video o jednom etietovém a montáž.
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
20x optický zoom a úhel širokého pohledu 61 stupňů
Umožňuje snadno uspokojit potřeby středních až velkých zasedacích místností. I když se přiblížíte a prozkoumáte detaily, je obrázek, jak je vidět očima bez zkreslení.

USB HDMI RJ45
Plug & Play HDMI a USB 3. 0 Port je k dispozici pro připojení k televizoru/monitoru, formát komprese videa: H.264, H.265, MJPG, YUY2, dělá video konference plynulejší a jasnější.

Podporován transportní protokol NDI HX
NDI (rozhraní síťového zařízení) umožňuje video zařízením sdílet vysoce kvalitní, nízko latenční video a zvukové proudy přes místní oblast sítě (LAN). Může napájení, ovládání, nastavení a náhled videa přes jeden ethernetový kabel.

Univerzální kompatibilita
Kompatibilní s Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (týmy), VoovMeeting, Cisco WebEx a dalším konferenčním softwarem.

| Model č. | Tevo-Vl20n |
| Senzor obrázku | Sony imx 327 1/2.8 "CMOS |
| Efektivní pixely | 2,07 MP |
| Formát videa | 1080p@60/50/30/25/25fps, 720p@60/50/30/25fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; Yuy2/nv12/H.264/H.265/MJPG) |
| Optický zoom | 20x optický zoom |
| Čočka | F1.6-3.5 |
| Otvor | f =5. 5-110 mm |
| Úhel diagonálního úhlu | 61 stupňů (w) -3. 64 stupňů (t) |
| Kompenzace podsvícení | Podpora |
| SNR | >50 dB |
| Soustředit | Auto / manuál |
| Redukce digitálního šumu | Snížení šumu 2d a 3d |
| Vystavení | Auto / manuál |
| Video rozhraní | HDMI, USB3. 0 C, RJ45 |
| Formát komprese videa | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| LAN | 10 m/100 m adaptivní ethernetový port; Podpora POE IEEE802.3af |
| Síťový protokol | Ndi|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Podpořte Visca Over IP |
| Kontrolní protokol | Visca/pelco-d/pelco-p; Míra baudů: 38400/9600/4800/2400 |
| Řídicí rozhraní | RS232 (pouze vstup), RS485, USB3. 0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Otočení pánve/náklonu | ± 175 stupňů, -90 stupeň -+90 stupeň |
| Rychlost ovládání pánve | 0. 1 -80 stupeň /sec |
| Rychlost ovládání naklonění | 0. 1 -60 stupeň /sec |
| Přednastavené číslo | Uživatel může nastavit až 255 předvoleb (10 předvoleb od IR Remote) |
| Operační systémy | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 nebo vyšší, Linux (vyžadovaný pro podporu UVC.) |
| Vstupní napětí | DC 12V |
| Vstupní proud | 2. 0 A (max.) |
| Spotřeba energie | 13W (max.) |
| Teplota skladu | -20 stupeň na 60 stupňů |
| Skladujte vlhkost | 20% -90% rh |
| Pracovní teplota | 0 stupeň na 40 stupňů |
| Pracující vlhkost | 20% -80% rh |
| Dimenze (w*h*d) | 171,6*192.6*171,6 mm/ 260*217*197mm (před/ po balení) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (čistá/ hrubá hmotnost) |
| Příslušenství | 1 x kamera; 1 x USB kabel; 1 x napájecí adaptér; 1x IR dálkové ovládání; 1 x nástěnná montáž; 1 x Manuál |
| Záruka | 3 roky standardních dílů a záruky práce |
Populární Tagy: 20x Optical Zoom FHD FHD Live Reating Camera Poe NDI podporováno, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně










