Tenveo 4K Automatické sledování SDI USB IP 20x PTZ Konferenční kamera
Teo Automatické sledování SDI USB IP 20x PTZ Konferenční kamera vybavená Sony 1/2 . 8 "CMOS Sensor a 8,29 megapixelů, Tenveo UVS20A -4 K PTZ kamera Posouvá Skutečná přeměna na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku na jinou ruku z ...
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Tenveo 4K Automatické sledování SDI USB IP 20x PTZ Konferenční kamera
Vybaveno Sony 1/2 . 8 "CMOS Sensor a 8 . 29 Megapixels, Tenveo UVS20A -4 K PTZ fotoaparát přináší opravdové 4K Clarity s ostrostí a ostrostí. Clarita-perfektní pro konference, živé vysílání a zachycení přednášky.

Vezměte svou výrobu na další úroveň pomocí inteligentního sledování automatického automobilu .
UVS20A -4 K's Vestavěný sledovací motor AI inteligentně identifikuje lidské cíle, přizpůsobuje se pohybu a udržuje rámování, což zajišťuje, že přednášející zůstanou soustředěni a zaostřeni v celé .

UVS20A -4 K podporuje komplexní škálu rozhraní a streamovacích protokolů, díky čemuž je integrace do stávajících systémů bez námahy .
-- video výstupy: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (podpora Poe+)
-- Streamovací protokoly: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-- Řídicí rozhraní: RS232, RS485, USB (UVC), IP
-- Řídicí protokoly: Visca, Pelco-D/P, Onvif, Visca Over IP
Ať už pro živé streamování, vzdálenou spolupráci nebo integraci systému, Tenveo UVS20A -4 K se bez námahy přizpůsobí vašemu prostředí .

| Model č. . | Tevo-UVS20A -4 k |
| Senzor obrázku | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Efektivní pixely | 8,29 MP |
| Optický zoom | 20x optický zoom |
| Čočka | f =4.95 mm ~ 99 mm |
| Otvor | F1.7-F3.7 |
| Horizontální úhel | 51,9 stupně ~ 3,0 stupně |
| Svislý úhel | 39,7 stupně ~ 2,2 stupně |
| Úhel diagonálního úhlu | 63,1 stupně -3.7 stupeň |
| Formát videa | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25fps, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Formát kódování videa | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| Kompenzace podsvícení | Podpora |
| SNR | Větší nebo rovna 50 dB |
| Soustředit | Auto / manuál |
| Redukce digitálního šumu | Snížení šumu 2d a 3d |
| Vystavení | Auto / manuál |
| I / O rozhraní | |
| Video rozhraní | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Formát komprese videa | H .264, h .265, mjpg, yuy2 |
| LAN | 10 m/100 m adaptivní ethernetový port; Podpora POE IEEE802.3af |
| Síťový protokol | RTSP, RTMP, Visca over IP, Onvif, SRT, NDI|HX2 |
| Kontrolní protokol | Visca/pelco-d/pelco-p; Míra baudů: 2400/4800/9600/38400 |
| Řídicí rozhraní | RS232 (pouze vstup), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| Parametr PTZ | |
| Horizontální rotace | 350 stupňů (± 175 stupňů) 0,1 stupně /s -100 stupeň /s |
| Vertikální rotace | 180 stupňů (± 90 stupňů) 0,1 stupně /s -80 stupeň /s |
| Přednastavené číslo | Uživatel může nastavit až 255 předvoleb (10 předvoleb od IR Remote) |
| Obecný parametr | |
| Operační systémy | Windows 10, Windows 11 nebo vyšší; Android, Mac OS ™ 10 . 10 nebo vyšší, Linux (vyžadováno pro podporu UVC.) |
| Vstupní napětí | DC 12V |
| Vstupní proud | 2 . 0a (max.) |
| Spotřeba energie | 24W (max .) |
| Teplota skladu | -20 stupeň na 60 stupňů |
| Skladujte vlhkost | 20% -90% rh |
| Pracovní teplota | 0 stupeň na 40 stupňů |
| Pracující vlhkost | 20% -80% rh |
| Dimenze (w*h*d) | 166*165*170 mm/ 285*217*197mm (před/ po balení) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8 kg (čistá/ hrubá hmotnost) |
Populární Tagy: Tenveo 4k Auto Sledování SDI USB IP IP 20x PTZ Conference Camera, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně
Mohlo by se Vám také líbit
-

4K 12x Optical Zoom s USB3.0 PTZ konferenční videoka...
-

FHD 4K Webcam s postavenou - v mikrofonu pro Skype
-

Webová kamera EPTZ s 4x zoomem USB2.{2}} Video výstu...
-

Konferenční kamera UHD 4K PTZ s 12x optickým zoomem ...
-

Profesionální kamera s živým přenosem 12x zoom 4K PO...
-

Úplné představované 4K 12x Optical Zoom NDI/POE/SDI/...

