
20x optický zoom s 4K60fps pro konferenci nebo živou kameru
Model: Tevo - VHD1080PRO
Opravené zaostření naklápěcí fotoaparát
Elegantní a inteligentní design
Plug & Play USB2.0 Connectivity
Křišťálově čistá kvalita obrazu HD1080P
Přesný, hladký a tichý pohyb PTZ
Předvolba: 9 přes IR vzdálené nastavení (256 přes RS232)
1/2,7 palce vysoká kvalita, 8MP (16: 9) CMOS senzor
Vynikající kvalita s materiálem s plným skleněným objektivem138 stupněmi širokého zorného pole bez zkreslení videa
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
20x optický zoom s 4K60fps pro konferenci nebo živou kameru
* Tenveo UV620A Ultra je profesionální 4K@60fps PTZ fotoaparát s 1/1,8 palcem 8,29MP CMOS senzor, který zachycuje ultra - ostré UHD video s pulzujícími barvami, vylepšené nízké - světelné schopnosti a rozsah dynamického rozsahu (WDR).
* Jeho 20x optický zoom s 16x digitálním rozšířením poskytuje bezproblémovou flexibilitu rámování, zatímco zorné pole širokého pole 66,6 stupňů pojme velké prostory.
* S AL - Sledování humanoidů, podpory Poe a plné ndi & dante AV - H, UV620A Ultra Ultra umožňuje vysokou - kvalita, nízké - latence IP video přenos.

Multi - podpora rozhraníUSB+HDMI+SDI+LAN s plným NDI®HX2a poe - konečná flexibilita připojení

UV620A Ultra poskytuje ultra - nízká latence (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
S plnou kompatibilitou napříč ekosystémem Dante - včetně řadiče Dante pro reálné - čas, kdy se správce domény Dante pro bezpečné podnikové nasazení a ředitel Dante pro centralizované správy - integruje do profesionálního pracovního pracovního procesu IP media.

Tenveo UV620a Ultra používá pokročilé algoritmy hlubokého učení s detekcí humanoidu k dodávce profesionálního - sledovacího výkonu stupně.
Jeho procesor AL umožňuje přesné rámování pomocí automatického nastavení kompozice na základě polohy a množství předmětu, zatímco adaptivní sledování zajišťuje hladké pronásledování pohyblivých subjektů s inteligentní predikcí rychlosti.
Toto řešení inteligentního sledování, které představují povědomí o scéně pro automatické vyhýbání se obstrukci, udržuje konzistentní zaměření a optimální rámování i v dynamickém, multi - předmětovém prostředí.

Tenveo přímo navrhuje, vyrábí a prodává a prodává produkty videokonferencí.
Poskytujeme našim zákazníkům OEM a ODM!
Parametry produktu:
| Model č. | Tevo - UV620A Ultra |
| Fotoaparát | |
| Senzor | 1/1.8'' |
| Efektivní pixely | 8,42MP |
| Video signály | HDMI: 4KP60, 4KP59,94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29,97, 1080P60, 1080P50, 1080I60, 1080I50, 1080P30, 1080P59,94, 1080I59,94, 1080P29,97, 720P60, 720P59,94; 3G - SDI: 1080P60, 1080P50, 1080P30, 1080P29,97, 1080p59,94, 1080p25; 1080i60, 1080i50, 1080i59,94; 720p60, 720p59,94; |
| Zoom | 20x optický zoom |
| Čočka | f =6.25 mm ~ 125 mm |
| Otvor | F1.58 ~ F3.95 |
| Horizontální úhel | 59,6 stupňů ~ 3,5 stupně |
| Svislý úhel | 35,7 stupně ~ 2,0 stupně |
| Úhel diagonálního úhlu | 66,6 stupňů ~ 4,0 stupně |
| Digitální zoom | 16X |
| Výstup videa | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Signal Standard | NTSC/PAL |
| Řídicí rozhraní | RS232, RS485, USB, síť |
| Shutter | 1/30s ~ 1/10000s |
| Rovnováha bílé | Auto, vnitřní, venkovní, jeden tlak, manuál, var |
| Kompenzace podsvícení | Podpora |
| Redukce digitálního šumu | 3D redukce digitálního šumu |
| Míra baudů | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Kontrolní protokol | Visca, pelco - d, pelco - p |
| Protokol USB | UVC 1.1 ~ 1,5 |
| Minimální osvětlení | 0,5 Lux @ (F1.8, AGC ON) |
| SNR | Větší nebo rovna 55 dB |
| Horizontální rotace | 350 stupňů (± 175 stupňů) 0,1 stupně /s-100 stupňů /s |
| Vertikální rotace | 180 stupňů (± 90 stupňů) 0,1 stupně /S-80 stupňů /s |
| H&V flip | Podpora |
| Zmrazení obrázku | Podpora |
| Poe | Podpora |
| Počet předvoleb | 255 |
| Přesnost předvoleb | 0,1 stupně |
| Funkce IPC (IP kamera) | |
| Formát kódování videa | H.264/H.265/MJPEG |
| Proud videa | Hlavní proud, dílčí proud |
| Rozlišení hlavního proudu | 3840x2160,1920x1080,1280x720 atd. |
| Rozlišení dílčího proudu | 720x480,320x240 atd. |
| Bitová rychlost videa | 32 kbps ~ 20480 kbps |
| Typ bitové rychlosti | Variabilní sazba, pevná sazba |
| Snímková frekvence | 50 Hz: 1fps ~ 50fps 60 Hz: 1fps ~ 60fps |
| Zvuková komprese | AAC, G711A |
| Zvuková bitová rychlost | 96 kbps, 128 kbps |
| Síťový protokol | Dante AV - H, NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP (S), ONVIF, DHCP, GB/T28181, Multicast; podpora plná nd |
| Vstupní/výstupní rozhraní | |
| HD výstup | 1xhdmi 1x3g - SDI: BNC typ, 800mvp - p, 75Ω, podél SMPTE 424m Standard |
| LAN | 1xrj45: 10m/100m/1000m Ethernetové rozhraní |
| Zvukové rozhraní | 1-Ch: 3,5mm zvukové rozhraní, řádky 1-Ch: 3,5mm zvukové rozhraní, line ven |
| USB | 1XUSB2.0: Typ A. |
| Komunikační rozhraní | 1xrs232 in: 8Pin Min Din, max vzdálenost: 30 m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p 1xrs232 Out: 8Pin Min Din, Maximální vzdálenost: 30 m, protokol: Pouze síťové použití Visca 1xrs485: 2pin Phoenix Port, max vzdálenost: 1200m, protokol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Napájecí konektor | Typ Jeita (DC v 12V) |
| Obecná specifikace | |
| Napájení | DC 12V/2A (max) |
| Spotřeba energie | 24W (max.) |
| Pracovní teplota | 0 stupňů ~ 40 stupňů |
| Vlhkost práce | 20% -80% RH |
| Teplota skladu | -20 stupňů na 60 stupňů |
| Skladujte vlhkost | 20% -90% RH |
| Velikost produktu | 156.1*176,4*175,3 mm / 285*217*197mm (před / po balení) |
| Hmotnost produktu | 1,51 kg / 2,6 kg (čistá / hrubá hmotnost) |
Populární Tagy: 20x Optical Zoom s 4K60fps pro konferenci nebo živou kameru, Čínu, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně






