12x Zoom 4K Video Conference Camera s HDMI USB POE NDI
Model č .:TEVO;
* 12x optický zoom
* Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS Sensor, 8,29 mega pixel
* Kvalita obrazu UHD4K, úhel širokého pohledu
* HDMI USB, RJ45 Video Output (Support POE & IP Streaming)
* Přesný, hladký a tichý pohyb PTZ (pánev: 350 stupňů, náklon: 180 stupňů)
* 2D a 3D NR pro nejlepší kvalitu videa v různých podmínkách osvětlení
* Předvolba: 10 přes IR vzdálené nastavení (256 přes RS232)
* Podpora visca, Pelco - P a Pelco - D Protocol, RS232/RS485/IP/IR dálkové ovládání
* Síťový protokol: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast atd.
* Podporujte umístění stolních počítačů, stropní držák, držák nástěnné a montáž stativu (reverzní připojení)
* Podpora POE/NDI: Může napájení, ovládání, nastavení a náhled videa přes jeden ethernetový kabel.
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu

Kamera VL12U 4K je vybavena POE, USB3.0, Sensorem Sony, skutečně 4K objektivem, 12x optickým zoomem a ultra - HD obrazovým systémem. Poskytuje ostré video, vynikající barvu a výjimečnou optickou přesnost. Je postaven - v AL Technology optimalizuje rovnováhu světla, aby zdůraznil tváře a vykreslil přirozené - vypadající tóny pokožky i v matných nebo podsvícených podmínkách. Kromě toho 12x optický zoom s širokým vodorovným úhlem 70,82 stupňů umožňuje snadno uspokojit potřeby středních až velkých zasedacích místností -.





| Model č. | VL12U NDI |
| Senzor obrázku | Sony imx 415 1/2.8 "CMOS |
| Efektivní pixely | 8,29MP, 16: 9 |
| Formát videa | HDMI (4KP@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; Yuy2/nv12/H.264/H.265/MJPG) |
| Optický zoom | 12x zoom |
| Čočka | f =3.9-46.8 mm |
| Otvor | F1.6-F2.8 |
| Horizontální úhel | 70,82 stupňů (W) -6,48 stupňů (T) |
| Svislý úhel | 47,72 stupňů (W) -73,66 stupňů (T) |
| Úhel diagonálního úhlu | 78,58 stupňů (W) -7,42 stupňů (T) |
| Kompenzace podsvícení | Podpora |
| SNR | >50 dB |
| Soustředit | Auto / manuál |
| Redukce digitálního šumu | Snížení šumu 2d a 3d |
| Vystavení | Auto / manuál |
| Video rozhraní | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Formát komprese videa | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| LAN | 10 m/100 m adaptivní ethernetový port; Podpora POE IEEE802.3af |
| Síťový protokol | Ndi|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Podpořte Visca Over IP |
| Kontrolní protokol | Visca/pelco - d/pelco - p; Míra baudů: 38400/9600/4800/2400 |
| Řídicí rozhraní | RS232 (pouze vstup), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Otočení pánve/náklonu | ± 175 stupňů, -90 stupňů-+90 stupeň |
| Rychlost ovládání pánve | 0.1 -80 stupeň /sec |
| Rychlost ovládání naklonění | 0.1 -60 stupeň /sec |
| Přednastavené číslo | Uživatel může nastavit až 255 předvoleb (10 předvoleb od IR Remote) |
| Operační systémy | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 nebo vyšší, Linux (vyžadovaný pro podporu UVC.) |
| Vstupní napětí | DC 12V |
| Vstupní proud | 2.0a (max.) |
| Spotřeba energie | 13W (max.) |
| Teplota skladu | -20 stupňů na 60 stupňů |
| Skladujte vlhkost | 20% -90% RH |
| Pracovní teplota | 0 stupňů na 40 stupňů |
| Pracující vlhkost | 20% -80% RH |
| Dimenze (w*h*d) | 171,6*192.6*171,6 mm/ 260*217*197mm (před/ po balení) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (čistá/ hrubá hmotnost) |
| Příslušenství | 1 x kamera; 1 x USB kabel; 1 x napájecí adaptér; 1x IR dálkové ovládání; 1 x nástěnná montáž; 1 x Manuál |
| Záruka | 3 roky standardních dílů a záruky práce |
Populární Tagy: 12x Zoom 4K Video konferenční kamera s HDMI USB Poe NDI, Čína, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně
Mohlo by se Vám také líbit
-

Nejlepší video webová kamera s 4K 30fps pro Skype a ...
-

4K USB 2.{2}} PTZ videokonferenční IR dálkové ovládá...
-

4K Video Conferencing Camera Tele - Řešení setkání
-

FHD 4K Webcam s postavenou - v mikrofonu pro Skype
-

Webová kamera EPTZ s 4x zoomem USB2.{2}} Video výstu...
-

VA300C 4K EPTZ WEBCAM KONFERENCE USB USB pro VMIX Ob...






