
USB webové kamery pro konferenční místnost
1. Video výstup USB3.0
2. 1/2.8 '' 4K UHD CMOS Sensor
3. 8 mega pixel (16: 9)
4. 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
5. EPTZ s 5x digitálním zoomem
6. postaveno - v mikrofonech a reproduktoru (VA300B)
7. Přidání 1 rozšiřujícího mikrofonu přes USB - port (VA300B)
8. 5 M rozsah hlasového vyzvednutí, 120 stupňů fov
- Rychlé dodání
- Zajištění kvality
- Zákaznický servis 24/7
Představení produktu
Tenveo High - Kvalita vše v jednom USB webových kamerech pro konferenční místnost

| Model | Tevo - va300b |
| Senzor | Sony IMX415 |
| Efektivní pixel | 8.29 Mega Pixel |
| Video výstupní pixel | 3840 x 2160@30fps, 2560 x 1440@ 30fps, 1920 x 1080@30fps atd |
| Digitální zoom | 5x |
| Zorné pole | 118,8 stupňů (d), 109,9 stupňů (H), 74,6 stupňů (V) |
| DNR | 2d a 3d DNR |
| Kódování | Yuv, MJPG |
| eptz | Podpora |
| Funkce AI | Podpora |
| Postaveno - v mikrofonu | NTSC/PAL |
| Přednastavená pozice | 2 |
| Řada vyzvednutí hlasu | 5meters |
| Postaveno - v reproduktoru | 1 |
| Napájení | Typ - C/12V Power Adapter |
| Vstupní napětí | 12V nebo 5V |
| Dálkové ovládání | Ano |
| Podpora aplikace | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Teams Microsoft, Hangouts, OB a XSPLIT atd. |
| Systémové požadavky | Windows 7/8/10 nebo vyšší, MacOS 10.7 nebo vyšší, Chrome OS V29.01547 nebo vyšší |
| Pracovní teplota | 0 stupeň -- 50 stupeň |
| Teplota skladování | 0 stupeň -- 60 stupeň |
| Vlhkost práce | 20 ~ 85% RH |
| Velikost produktu | 210*58*50 mm / 263*136*80 mm ((před / po balení) |
| Hmotnost produktu | 0,25 kg / 0,6 kg (čistá / hrubá hmotnost) |
Populární Tagy: USB webové kamery pro konferenční místnost, Čínu, výrobci, velkoobchod, cena, nízká cena, vyrobená v Číně





