TEVO-V1080 PTZ 1080P dobrá kvalita Užitečné Conference Chat USB Video Conference Camera
Mar 25, 2017
Model č .: TEVO-V1080
Barva: Stříbrná
Dodací lhůta: 3 dní po zaplacení
Počet efektivních pixelů: 2,1 megapixelů
Zabudovaný video výstup: USB 2.0
Jazyk: English
Protokol: Visca, Pelco-D / P
Přizpůsobit: přizpůsobené
Ochranná známka: PUA
Specifikace: 135 * 145 * 150 mm
Kód HS: 8525
Video: Video
OEM: ODM
Snímač: 1 / 2,8" HD CMOS Color
Lens: Fixed focus
OSD: Ano
Certifikát: Ce, ISO9001
Stav: Nová
Certifikace: CE, RoHS, ISO, FCC
Transport Package: Neutrální Package nebo jako na míru
Země původu: Čína
Přehled produktů:
TENVEO kombinuje 1080P vysokou digitální obrazový výstup s pohodlím tradice USB 2 .0, že poskytuje způsob pro marketing na výstavbu ekonomické videokonferenci. USB 2 0,0 videokonference kamera s rozlišením 2 MP 2. barevné snímačem CMOS, výstup s vysokým rozlišením kvality obrazu obraz, který dosáhne až 1080p / 3 0 a 720p / 30. Podpora RS232 a RS422 dálkový ovladač (VISCA, PELCO P / D protocol) rozhraní pro všechna nastavení fotoaparátu a pan / tilt / zoom dálkové ovládání ovládání komunikace vysokorychlostní, multifunkční nastavení PTZ.
Aplikace Field:
TEVO USB 2 0,0 HD videokonferenční kamera poskytuje řešení na míru ideální pro dálkové videokonference, distanční vzdělávání, vzdálené lékařské a internetové komunikace a tak dále, z otevřeného pracovního prostoru k soukromému kancelářských prostor a konferenční místnosti.
Vlastnosti produktu:
1. Přijetí 2. 2 MP efektivních pixelů, 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. Formát videa: MJPEG 1080P / 30 720P / 30
3. 10 x optický, 12 x digitální
4. Rozhraní USB 2.0, plug and play
5. USB 2.0 rozhraní, přístup k ovládání PTZ a zoom
6. Mezinárodně průkopnický ultra-tichý technologie motoru, což PTZ otočit mlčky
7. 128 presetů a 255 adres kaskády rozšíření protokolu
8. Domácí iniciativa VISCA a / D protokol automaticky identifikační technologie PELCO P, není třeba měnit kód nebo menu
9. Původní navržený auto fanda technologie (desktop instalace / strop)
Technologie Parametry:
| M odel | TEVO-V1080 |
| Sens ö r | 1 / 2.7 "barevné CMOS HD |
| Počet efektivních pixelů | 2. 2 MP |
| Video F ormat | 1080P30, 720P 30 |
| ZOOM | Fixed focus |
| Duhovka | Auto / Manual |
| Úhel F ield klínovými iew | 56 a # 176 (W) |
| Soustředit se | Auto / Manual / push |
| Min. il lumination | 0,2 Lux /0.005Lux |
| Vyvážení bílé | Auto / Manual |
| S / N poměr | & # 8805; 50 dB |
| Elektronický S Hutter | 1 až 1/10000 s |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Podsvícení C ompensation | Zapnuto vypnuto |
| přednastevení | 255 |
| Pan / Tilt Rotation Angle | Pan & # 177; & # 170 176; , Til -30 # 176; ~ + 90 # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0,1 - 180 & # 176; (Pan), 0,1 až 120 a # 176; (Tilt) |
| Control Terminal | RS-232C / RS-422 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Výstupní rozhraní Video | USB 2.0 |
| Provozní teplota | -10 & # 186; C ~ + 50 # 186; C |
| Napájení | DC12V |
| Power C onsumption | 12W |
| Hmotnost | 1,6kg |
Rozměry:
240 x 95 x 145 mm / 330 x 285 x 130 mm (před / po balení)
rozhraní View
Příslušenství:
DC 12V napájecí adaptér, IR dálkové ovládání, manuální převodovka, RS-232C kontrolní linie, USB2.0 kabel (5 metrů), držáky a šrouby.
Rychlý start:
Naše služby:
1. Dvouletá záruka
2, OEM a ODM služby (jazyk, logo, balení atd k dispozici)
3. Rychlé dodání (3-10 dnů po obdržení platby)
4, TT / Paypal přijatelné
TEVNVEO Video Technology Co., Ltd byla založena v roce 2002, profesionální výrobce videokonferenční kamery, s CE, FCC, ISO9001: certifikace 2008. Zavazujeme dodávat hi-tech, vysokou kvalitu a humanizované videokonferenčních řešení. OEM a ODM jsou k dispozici.
Don `t hestiate mě kontaktovat pro jakékoliv informace.
Doufáme, že spolupracujeme s vámi!
E-mail: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: Kerry Ning
Co je app: + 8618677780472
Máme chatu: 18677780472
QQ: 936923808
Obchodní manažer: cn1520308805nqcx

