Full HD 1080p USB Video Conference Camera pro jednací místnost (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
Model č .: TEVO-HD9620
Video: Video
Barva: Stříbrná
Dodací lhůta: 2 dní po zaplacení
Počet efektivních pixelů: 2,1 megapixelů
Systém signálu: 1080p / 30 720p / 30
Camera Control Interface: RS-232C / RS-422
Transport Package: webcam optický zoom Color krabice s PE pěnou, Silný karton mezinárodní norma Balení
Země původu: Čína
Typ: Video Conferencing System
Komunikace: Kabelové
Snímač: 1 / 2,8" Exmorcmos
Objektiv: 10 X Optical
Zabudovaný video výstup: USB 2.0
Ochranná známka: Tenveo
Specifikace: CE, FC, ISO9001: 2008
Přehled produktů:
TENVEO kombinuje 1080P vysokou digitální obrazový výstup s pohodlím tradice USB 2.0, které poskytují ideální videokonference řešení pro uvedení na trh. USB 2.0 videokonference kamera s 2,1 MP barevné snímačem CMOS, výstup s vysokým rozlišením kvality obrazu obraz, který dosáhne až 1080p / 30 a 720p / 30. Podpora RS232 a RS422 dálkové ovládání (SONY VISCA, PELCO P / D protocol) rozhraní pro všechna nastavení fotoaparátu a pan / tilt / zoom dálkové ovládání ovládání komunikace vysokorychlostní, multifunkční nastavení PTZ.
Aplikace Field:
TENVEO USB 2.0 HD videokonferenční kamera poskytuje řešení na míru ideální pro dálkové videokonference, distanční vzdělávání, vzdálené lékařské a internetové komunikace a tak dále, z otevřeného pracovního prostoru k soukromému kancelářských prostor a konferenční místnosti.
Vlastnosti produktu:
1. Přijetí 2.1 MP efektivních pixelů, 1 / 2,8" Exmor CMOS,
2. Formát videa: 1080p / 30 720P / 30
3. USB 2.0 rozhraní, snadná instalace a provoz
4. USB 2.0 rozhraní, přístup k ovládání PTZ a zoom
5. Mezinárodně průkopnický ultra-tichý technologie motoru, což PTZ otočit mlčky
6. 64 presetů a 255 adres kaskády rozšíření protokolu
7. Domácí Initiative VISCA a / D protokol automaticky identifikační technologie PELCO P, není třeba měnit kód nebo menu
8. Původní navržený auto fanda technologie (desktop instalace / strop)
Technologie Parametry:
| M odel | TEVO-HD9620 |
| Senzor | 1 / 2,8" Exmor CMOS |
| Počet efektivních pixelů | 2.1MP |
| Formát Video | 1080P30, 720P30 |
| ZOOM | 20 X optický 12x digitální zoom |
| Úhel zorného pole | 355 ° |
| Soustředit se | Auto / Manual |
| Min. Osvětlení | 0.25Lux na F1.2 |
| Vyvážení bílé | Auto / Manual |
| S / N poměr | > 50 dB |
| elektronická uzávěrka | 1 / 1-1 / 10,000S |
| Digital Noise Reduction | / |
| Kompenzace protisvětla | Zapnuto vypnuto |
| přednastevení | 64 |
| Control Terminal | RS-232C / RS-485 |
| Control Protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Výstupní rozhraní Video | USB 2.0 |
| Provozní teplota | 0-50 |
| Napájení | DC12V |
| Spotřeba energie | 12W |
| Hmotnost | 1,4kg |
Naše služby:
1, 2 roky záruka
2, služby OEM
3. Rychlé dodání (2 dny po přijetí platby)
4, TT / Paypal přijatelné
TENCEO Industrial Co., Ltd byla založena v roce 2002, profesionální výrobce videokonferenční kamery, s CE, FCC, ISO9001: certifikace 2008. Zavazujeme dodávat hi-tech, vysokou kvalitu a humanizované videokonferenčních řešení. OEM je k dispozici.
Doufáme, že spolupracujeme s vámi!
Přidejte .: Room511-514, Fengtian New tech budovy, North Xuegang Road, Longhua nové dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE:
Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706

